problem s HL1 na steame

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
nabokow
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 554
Dátum registrácie: So 25. Okt, 2008, 22:49
Bydlisko: Sereď

problem s HL1 na steame

Príspevok od používateľa nabokow »

Dobry den, chcel by som sa na vas obratit s problemom s half life 1, vcera som si ho kupil cez steam a nejde sa mi pripojit na ziadny server, totiz, ziadne servery ani nevidim, myslim v hre, cez okienko steamu je ich aj vidno, ale neda sa na ne pripojit, vzdy to napise retrying a neskor connection failed. modem mam glitel GT-318RI, net Turbo 2 Plus od T-comu...skusal som otvarat porty cez tu ich stranku, kde sa zadava admin ako uzivatel plus nejake to heslo, tam som nastavil v NAT (tak sa to snad pise, je to v tretej ponuke zhora) porty,boli tam prednastavene na halfika uz, dal ulozit, reconnectol sa na steame, aj restartol pc, modem, ale stale nevidim v hre servery, ani sa neda pripojit na tie, co vidim v steame pod servers...Nejde mi pripojit sa ani na kamosa cez hamachi...Nejaka idea, pls? budem vdacny...
AMD Ryzen 7 7800x3D, Akasa SOHO 360 Dusk edition, ASUS TUF GAMING B650M-E, Corsair 32GB DDR5 6000MHz CL40 Vengeance, MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X, Samsung 980 PRO 1TB, Crucial P3 4 TB, Seagate BarraCuda 4 TB, Fractal Ion 850w gold, Corsair 4000d airflow, 34" GIGABYTE G34WQC
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: problem s HL1 na steame

Príspevok od používateľa faugusztin »

Firewall ? Aku hlasku ti to vypise ?
nabokow
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 554
Dátum registrácie: So 25. Okt, 2008, 22:49
Bydlisko: Sereď

Re: problem s HL1 na steame

Príspevok od používateľa nabokow »

nuz, firewall...to som zabudol spomenut...ked som prvykrat spustil hru, tak zostala len cierna obrazovka a komp zamrzol, pomohol len tvrdy restart...po par pokusoch som zistil, ze to robi fw, aj ked mam zapnute Comodo, aj ked Windowsacky (samozrejme, nie naraz). Takze hru spustim len pri vypnutom fw...skusane na hlavnom OS - Vista 64bit Ultimate, aj na XP 32bit Professional...na xp mam zone alarm, ten bolo tiez treba vypnut, aby som vobec spustil hru...servery mi ale "nevidi" ani na jednom OS...pri prvom zapnuti som dal v comodo vsetko na Allow, len potom mi to zmrzlo :(

EDIT : problem uz vyrieseny, prekvapujuco mi to uz ide aj pri zapnutom fw, dal som comodo na training mode a vsetko povolil ako aj predtym, neviem, preco to vtedy neslo...mozte LOCK...
AMD Ryzen 7 7800x3D, Akasa SOHO 360 Dusk edition, ASUS TUF GAMING B650M-E, Corsair 32GB DDR5 6000MHz CL40 Vengeance, MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X, Samsung 980 PRO 1TB, Crucial P3 4 TB, Seagate BarraCuda 4 TB, Fractal Ion 850w gold, Corsair 4000d airflow, 34" GIGABYTE G34WQC

Návrat na "Hry a problémy s nimi"