Problem s instalciou XP sp2

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
supser
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne 06. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Ba okolie (21)

Problem s instalciou XP sp2

Príspevok od používateľa supser »

Ahojte. Mam tu problem nejako mi nejde nainstalovat do notasu xp čko. Kupil som acer travelmate 5730G s vistou home ktora sa spusta po prvom zapnuti notasu. Vypalil som si recovery dvd dicky aa postahoval som si zo stranky aceru vsetky potrebne ovladače pre xp čko. Ale čo sa nestalo nainstaloval som xp ..musel som najprv zmenit AHCI na IDE v biose to bolo v pohodičke ale po nainstalovani xp sa mi nedal nainstalova ani jeden ovladač vzdy to vypisalo daku chybu a aj chybu ikernel.exe. Potom som este skusil v nLite vytvorit vlastnu verziu s intergrovanymi ovladačmi nainstalovala sa aj ovladače niektore šlapali ale nefiem s akeho dovodu tentoraz mi uz vobec nešlo spustit nainstalovat nič ani len qip ko alebo nejaky exe suubor proste nič. Vedeli by ste mi prosim poradit kde asi tak moze byt chyba ? moze byt problem v skrytej patricii na ktorej jevista ????
Dakujem
MB Abit NF7 Series nVidia nForce2 * CPU Athlon XP 2000+ * RAM 2*512MB Apacer CL2,5 400MHz * HDD Maxtor 200GB + WD 5000AAKS* VGA Inno3D GeForce 7600GS * CRT Samsung SyncMaster755DFX *
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Problem s instalciou XP sp2

Príspevok od používateľa Snake »

čítal som to trikrát, viacmenej som pochopil, ale aj keď som pochopil, stále neviem dať odpoveď lebo nič okrem chabého popisu v poste neni





.
Používateľov profilový obrázok
supser
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne 06. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Ba okolie (21)

Re: Problem s instalciou XP sp2

Príspevok od používateľa supser »

Tak pisal som to na viacero for lebo som čakal nejaku odpoved ale zatial nič. Co presnejsie by si tam potreboval vlastne hm ?
MB Abit NF7 Series nVidia nForce2 * CPU Athlon XP 2000+ * RAM 2*512MB Apacer CL2,5 400MHz * HDD Maxtor 200GB + WD 5000AAKS* VGA Inno3D GeForce 7600GS * CRT Samsung SyncMaster755DFX *
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Problem s instalciou XP sp2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Normalny popis problemu. Pretoze si vela napisal, ale nic nepovedal.
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Problem s instalciou XP sp2

Príspevok od používateľa matopd »

A to mas v skrytej particii vistu???

Ale aj tak, v tom problem nemoze byt. A co to vlastne chces???
Nainstalujes win a nejde Ti nic spustit (exe, bat, msi...)

Návrat na "Operačné Systémy"