Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách. Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Podľa našich neoficiálnych informácií ponúka T-Mobile každému novému, migrujúcemu alebo prolongujúcemu zákazníkovi, ktorý sa zaviaže na 36 mesiacov s programom 100 Viac, Relax 100, Vo Veľkom 100, Podnikateľ 90 alebo vyšším, iPhone za zvýhodnenú cenu 69 € alebo 1€. Akcia je platná v období od 23.05.2009 do 31.05.2009.
Apple iPhone 8 GB:
- 1 € (30,13 Sk) od programu 100 Viac, Relax 100, Vo veľkom 100, Podnikateľ 90,
Apple iPhone 16 GB (White / Black):
- 69 € (2 078,69 Sk) pri programe Podnikateľ 90, 100 Viac, Relax 100 a Vo veľkom 100
- 1 € (30,13 Sk) od programu Podnikateľ 150, 200Viac, Relax 200 a Vo veľkom 200,
Pri využití tejto akcie si môže zákazník uplatniť aj zisk kupónu na 50 %-nú zľavu, prolongačnú zľavu na mobilný telefón vo výške 66,39 € (2 000 Sk), prolongačnú výhodu dvojnásobku klubových bodov, výhodu kúpy mobilného telefónu za klubové body, akciu Večerné volania alebo akciu Web 'n' walk Giga.
zdroj: fony.sk
asi chcu vyprazdnovat zasoby pre prichod noveho iphonu za 3mesiace mi konci viazanost(sice mi uz dosla asi 5sms ze mozem predlzit predcasne), ale zaviazat sa na 36mesiacov sa mi moc nechce:D
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- ja by som sa nebal, ajtak by som s toho len telefonoval......
- ak by mal nieco podobne aj pomaranc tak by to bolo celkom zaujmave
- ale v kazdom pripade by som chcel len nadchadzajucu generaciu, a 3r viazanost sa mi zda vela.
dobra akcia len ta viazanosť??? T-m su vybabrany teraz ked ma prisť o týžden new iPhone snažia sa ich predať
a tý čo tu na iP len "v živote šrot a pod." . nevadi,každý nech si vybere čo mu vyhovuje.ja nenadavam že mate HTC,Ericssony alebo Nokie z ich WM a symbianom . ste spokojný? tak čo vam vadi?
mal som aj HTC touch flo aj ETENy asi 3 rozne WM aj nokiu N95,či E51 ale najnormalnejši mobil z WM bol NEONODE N2 ale ten mal nadstavbu WIN.CE NENO a tak sa tam skoro nič nedalo nahrať.na Iphone mi vadi to že tu nebol skor a vyhodil som kopu prachov za ine mobily.a teraz čakam utok.xexe.
Asus Barebone T3 - AMD Phenom II X4 965 - ATI 4670 - 60GB SSD + 640GB - Razer Copperhead . MacBook White C2D 1,83 GHz - 80GB SSD intel - 2TB NAS . Magic Mouse . iPhone 5 16gb Black , Neonode N2 . Lumia 710