sparkle 6600 pci-e

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

sparkle 6600 pci-e

Príspevok od používateľa Wizik »

po !stabilnom! pretaktovani sa mi v hrach ako napr NFSU2 alebo HL2 dost zhorsila grafika...neviem cim to moze byt...myslite ze som pri taktovani mohol dako poskodit GK? Nic zle som s nou nerobil ale aj tak v nfsu2 mam grafiku rozmazanu a v hl2 zase take slabe detaily...cim to moze byt?
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Milky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 156
Dátum registrácie: Ne 27. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Milky »

Nemoze to byt ovladacmi?Bo ked daco nie je v poriadkus grafickou tak sa ti "cudne" zobrazuju textury to jest stvorceky a pod. ale ty pises znizene dataily....Popripade si skus nanovo nastavit detaily v tych hrach.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Lebo teraz tam mam ovladace zda sa mi ze tie 7.7.77 alebo take nieco so samimi sedmickami :D ...ale k veci: myslis ze keby som tam dal naspat tie ovladace ktore tam boli tam by to mohlo zacat slapat?
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Hm...fnuk...uz netreba ziadne rady...fnuk...nechcel sa mi zapnut monitor tak som myslel ze je v tahu monitor...ale skusil som ho dat na iny pc a tam isiel...na mojom som vyskusal niekolko monitorov funkcnych a ani jeden nesiel...fnuk...z toho mi vyplinulo ze je v riti GK...fnuk...budem ju miuiet ist reklamovat a ak mi povedia ze nevimenia lebo to nie je ich chyba tak asi umriem... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Návrat na "Grafické karty"