MSI 6600 GT a problem pri takte ?!

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Ono to dako urcite musi ist...ale aj je mozne ze je vadny kus lebo pretaktovat to tak uboho tak to je vazne sila...nechapem tomu...ale novu zakladocnvku si rozhodne kup uz len kvoli tomu ze cpu pretaktujes o 30%
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

co tak pouzit daky unistalacny program...prip windows/control panel/add/remove programs?? :idea:
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

Podla mojho nazoru by to nova instalacia systemu mohla vyriesit.pises ze mas stale ten isty system a ze si tam pichol len novu grafiku.ja podla mojich skusenosti viem ze pomali s vymenou kazdeho komponentu mozes robit reinstal inak sa vyskytnu problemy.ja som za 3/4 roka presiel z kt400 na kt600,z 256ram na 1G a z geforce2 pro cez 5700,6600 na 6600gt a poviem ti ze by si sa cudoval co to dokaze robit,aj ked vsade mas od vyrobcu garantovanu hned 100% kompaktibilitu.Viem ze je to posledne riesenie,ale ja pri vymene komponentov volim reinstal a mam pokoj. Ospravedlnujem sa v podpise som zabudol zmenit VGA mam MSI 6600GT VIVO AGP.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

moze to byt aj nejaka nova revizia ktora sa pretaktovat neda.

Ja som mal taky procak Amd athlon 1700+.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
extraboy
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa extraboy »

ok ja to preinstalujem....... urcite to bude tym..... :-) dik zatial....
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

prosim ta uvedom si,ze grafika ti vzdy bude zarucene pracovat,len na taktoch udavanych vyrobcom.ak nie,je to na rma.to,ze niektore kusky zvladnu ist vyssie,je len o stasti.ak by to zvladalo kazde jadro,nemyslis,ze by nVidia predavala kazde jadro trebars na 550?
a doska ti pri taktovani pomoze len minimalne,skor vobec.ale samozrejme ide aj o pristup dosky(biosu) k slotu(grafike).napriklad MSI ma v biose skrytu polozku nv/ati speed up,co je vlastne pretaktovanie,ale nejde mi do hlavy ako to funguje.

skor by som to videl na nevyladeny system,neupratanie po starsich driveroch(pouzi DriverCleaner alebo ten cleaner co je v utilite nVHardPage),chladenie,napajanie(zdroj)a tak dalej...to,ze karta nejde taktovat nie je jej chyba.uvedom si ,ze pokial splnis vsetky predpoklady k taktovaniu a ani tak ti nepojde,tak si proste dostal kus ktory nejde taktovat.ovsem co by si chcel za tie peniaze?vykon 7800?a rob nieco s tym podpisom..
Používateľov profilový obrázok
extraboy
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

dik uzatvaram TeMU !

Príspevok od používateľa extraboy »

Uz som to preinstaloval vsetko je ok teraz jju mam nasavenu na 560/1120 povodny chladic a vsetko v poho.... parada F.E.A.R. na plnych (maximum) bez sekancov xixi :lol: cool....

PS: Mam len vypnuty ten Soft Shader !

A dik uzatvaram TeMU !

Návrat na "Grafické karty"