Windows 7 64bit - rozsypany obraz

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
katcheer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Windows 7 64bit - rozsypany obraz

Príspevok od používateľa katcheer »

Caute,
tak som vcera nainstaloval Windows 7 64bit, vsetko islo fajn az nato, ze mi zacalo rosypavat obraz pri banalnych ulohach napr. otvorenie obrazkov, maximalizovanie videa v okne browseru alebo ked spustim nejaku hru... Ale napr. obycajne prehravanie filmu vo WMP ide bezproblemov. Neviem co to sposobuje ci je zly monitor(LG 2241S - novy 5 mes), alebo graficka (Gainward GF 7950gt- asi 2roky) alebo ovladace( nVidia GeForce 185.85 WHQL ). Vzdy ked sa to "potentuje" uz sa neda nic robit, tvrdy reset a odznova. Uz som bezradny :( Predtym som mal XPcko a vsetko islo OK. Vedel by mi s tym niekto pomoct? Diky moc

Ukazka:
toto je zaznam s Desktop screen record 5:


A toto realny zaznam fotakom, co to spravi po otvoreni obrazku:


Tomu tiez nerozumiem, ze preco to ten program nahral ako keby bolo vsetko v poriadku, ale pritom sa mi to cele posahalo. :furious2:

Obrázok


Obrázok
Asus M5A97 EVO R2.0 ♦ AMD Phenom II 1055T + Noctua NH-U12S ♦ Corsair Dominator 8Gb ♦
Seagate Barracuda 160Gb + WD Green 2Gb ♦ Asus GTX 660TI DirectCU II OC 2Gb ♦ OCZ ZT 650W♦
M-Audio 2496 > Audyn AD 400 ♦ Dell U2412M ♦ Windows 8.1 x64
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Windows 7 64bit - rozsypany obraz

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Skus si odniekoho pozicat dvi kabel a vyskusat ho.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Windows 7 64bit - rozsypany obraz

Príspevok od používateľa valistar »

to ze ti to nenahral program znamena, ze to nebude nieco softwarove - grafika dostavala korektny signal aj po rozpadnuti sa obrazu na monitore.

Návrat na "Operačné Systémy"