Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

Príspevok od používateľa Jofo »

We would like to tell you about a new Command & Conquer game. Command & Conquer 4 allows C&C fans to finally experience the epic conclusion to the 15-year Tiberium saga with innovative RPG-like player progression, persistent in both single player and Multiplayer modes, co-op play, and new stylized, live-action cinematics.

Command & Conquer 4 allows C&C fans to finally experience the epic conclusion to the 15-year Tiberium saga with innovative RPG-like player progression, persistent in both single player and Multiplayer modes, co-op play, and new stylized, live-action cinematics. How would you rate the appeal of the following statement? 'Experience the epic conclusion to the Tiberium Saga.'

Which of the following features would you like to see in a future version of Command & Conquer?
- Introducing the first mobile base in RTS games: The Crawler. Focus on the action as the Crawler becomes your all-in-one base, which can be deployed and redeployed anywhere on the battlefield for even more strategic options
- Play with all new, bigger and badder, units from GDI and Nod, including the Crawler, the first ever mobile base in RTS games
- Play in epic 5 vs 5 online multiplayer with all new objective-based game modes
- Play the campaign on your own or tackle it with a friend, as co-operative campaigns return
- Play in the first ever class-based C&C game - a new challenge for C&C and RTS players to master
- Dive into an all-new story written by a new scriptwriting team and told through trademark C&C cinematics taken to the next level with grittier, stylized FMVs in the vein of Minority Report.
- Play in the first RTS game with MMORPG like player progression in which you are rewarded every time you play. Every unit you kill in single player, multiplayer, or skirmish gives you experience points that allows you to level up your abilities and unlock new units, powers, and upgrades to your arsenal.

Which do you consider the most unique features? When it comes to expansion packs and paid content, do you prefer buying via direct download or purchasing the boxed expansion/content at the store? Have you ever purchased downloadable content for a game after its release (aka premium DLC)?
Zdroj: http://www.guru3d.com/news/cc-4-surface ... ne-survey/" onclick="window.open(this.href);return false;


Chce se mi blejt... uz nevedia, cim by tu hru chceli zhovadit.... MMORPG prvky v strategii? To uz je ten svet taky WoW-ko-centricky? Jedine tie kooperativne kampane sa mi celkom vidia.... A ako hovori prva veta, asi to bude the last one
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa M1ch4l »

to mi pride este celkom v pohode, levelovat a odomykat nove jednotky atd...nejaky system levelov sa coskoro dostane do hier kazdeho zanru, ono to uz aj vsade prakticky je/coskoro bude

osobne nemam proti tomu nejake vyhrady, skor by som chcel, aby hra nebola tak shitna ako RA3, ktora sa mi vobec nepacila ani ma nebavila.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa Snake »

Seriously, what the fuck? a to fuck poprosím s veľkým F, im uz sibe nacisto? Posrali kazdu jednu dobru hru ktoru dostali do ruky, a teraz sa chcu odbavovat na tomto? Ked to bude mat znechuteny gameplay ako RA3, a nevyvazenost ako C&C3, tak si tu hru urcite nekupim





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa HellAngel »

ono v zaklade v kazdom Comande si jednotky ziskaval az po dokonceni misii v kampani. V multaku bolo ku tomu treba vybudovat budovu alebo nejaku nadstavbu. Rozdiel akurat bude ten ze teraz budes musiet levelovat aby si ich mal. Nie je to zly napad ale podstatne bude spracovanie. Comand uz mal raz online server a dlho sa ale neudrzal, a ak sa pametam tak tiez fungoval na levelovani. A nemoze sa ani cudovat, hraci chcu nieco viacej narocnejsie, obycajne klikacky proste vychadzaju z mody. No ale som hodne zvedavy, po nie moc vydarenom RA3 by to chcelo nejake to skriesenie
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa icefire »

Snake napísal:Seriously, what the fuck? a to fuck poprosím s veľkým F, im uz sibe nacisto? Posrali kazdu jednu dobru hru ktoru dostali do ruky, a teraz sa chcu odbavovat na tomto? Ked to bude mat znechuteny gameplay ako RA3, a nevyvazenost ako C&C3, tak si tu hru urcite nekupim
Asi nevies, o com hovoris Snake. Ak by si danu hru hral na CW alebo nejako hlbsie sa tym zaoberal, tak by si vedel, ze patche vychadzaju tak casto, ako este nikdy v podani EA, cize podpora balance a fixov ingame bugov je velmi velka.

A nevyvazenost? No schvalne, skus napisat v com, nech sa zasmejem :-D Treba hrat MP s normalnymi ludmi a nie s lamami, co sa zakempuju.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa Snake »

icefire napísal:Asi nevies, o com hovoris Snake. Ak by si danu hru hral na CW alebo nejako hlbsie sa tym zaoberal, tak by si vedel, ze patche vychadzaju tak casto, ako este nikdy v podani EA, cize podpora balance a fixov ingame bugov je velmi velka.
ajsko, ja viem že patche vychádzajú, mám ich, ťahám ich, ale ja nevravím o podpore, tá je fajn, výborná, päť hviezdičková, ale stačí si pozrieť 200+stranový thread na gamereplays alebo na orig fórach, že čo hráči chcú vyvážiť lebo niektoré situácie (pozri si tu v hrách thread o hre) ich iritujú, rovnako ako iritujú mňa
icefire napísal:A nevyvazenost? No schvalne, skus napisat v com, nech sa zasmejem :-D
viď tému o hre, tam som napísal čo ma dosť serie
icefire napísal:Treba hrat MP s normalnymi ludmi a nie s lamami, co sa zakempuju.
súhlas
HellAngel napísal: teraz budes musiet levelovat aby si ich mal.
ale ja nechcem levelovať, ja nehrám wowko, ja chcem hrať normálne C&C, keby to spravili tak, že musíš prejsť kampaň, OK nič nepoviem, ale "ekspiť" aby som si mohol postaviť niečo, nie vďaka.





.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa icefire »

na gr.org som zaregistrovany aj ja, vyse 1000 postov :)

ale support EA a Blizzardu su 2 rozdielne veci, APOC sa aspon vyjadruje ku komunite, co bolo predtym od EA volaco neslychane (vid napr. iba jeden patch pre ROTWK a potom prenachane patchovanie na komunitu) a vsetky najvyznamnejsie balance zmeny su postupne aplikovane do hry

mam ale taky pocit, ze moc pomaly, ako keby stal kazdy jeden z nich pre EA milion dolarov... komunita to zbucha na PC za par minut a oni to nevedia vydat cele mesiace


preto si C&C 4-ku nekupim, to uz radsej naozaj Starcraft
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa M1ch4l »

najlepsie hrat strategie, kde sa neda "kempit" na surovinach a ktore nie su az tak zamerane na ekonomicku stranku
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa HellAngel »

Snake: nj ekxepnie u takjeto hry to je celkom risk, ale zober si ako maju uz pokracovat v danych pokracovaniach. Kane bol oziveny uz tolko krat ze chudaka to uz musi aj srat, a Amerika niekolko krat prevalcovana ruskymi kyrovmi. Obycajnych strategii vznika kopec, ale chce to nieco vynimocnejsie, takze musia zariskovat, som velmi zvedavy ako sa ku tomu postavia a ci budu spolupracovat s hracmi, ale ako poznam EA tak asi moc nie, a seria C&C pojde dole vodou ako aj NFS.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa Snake »

spájaš Red Alert Universe a Tiberium Universe (Kirov a Kane), bacha na to :-). RA nikdy nemalo zmysel, bežná vojna, avšak Tibériová zmysel ešte má. Čo sa týka EA, ty si asi nevyplňoval tú anketu čo je v prvom poste že?





.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa M1ch4l »

oficialne oznamenie hry, info + prvy screen

najvhodnejsie asi takto, vsetko v jednom http://www.gamepark.cz/command_conquer_ ... 187699.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

trosku mi ten screen pripomenul supreme commander, len na to tam chyba este par stoviek jednotiek :D
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa icefire »

ten screen vyzera skor ako amatersky MODB, ako skutocna hra :rolleyes:

oficialne tiez neviem nic najst http://www.google.com/search?hl=sk&clie ... %C5%A5&lr=" onclick="window.open(this.href);return false;

mimochodom ta sprava je fake, tu je vyjadrenie APOC-a
Hey guys,

I cannot confirm anything regarding the C&C franchise.

But, I can tell you about something else, CommandCOM is a top-secret event I've been working on for the last 3 months with our team here and it will be held in Cologne, Germany in conjunction with the GamesCOM convention. It will also play host to our Ladder Season 3 live finale. The event is not intended to be a Blizzcon type event as we are kicking it off rather as a massive community summit for 100 world-wide C&C community leaders. Select countries will be running contests to win a trip to CommandCOM, however these contests are specific to the country hosting, such as you can tell with Germany here:

http://www.cnc-inside.de/news-artikel,E ... 334,1.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.united-forum.de/united-talk- ... com-86292/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.cnchq.de/index.php?content=news&news_id=6179" onclick="window.open(this.href);return false;

If proven successful this year, CommandCOM could evolve in to something larger in years to come, but for now, we're starting small. Even if you are not there, we will be providing many ways to keep up on the action. If you live in Germany, hit up those contests above pronto.

-APOC
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa alle »

:( hmm kde sú časy Command & Conquer Generals/zero hour :-(
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa Snake »

alle napísal::( hmm kde sú časy Command & Conquer Generals/zero hour :-(
maximálne v prdeli, a som rád že sú najďalej ako len môžu byť, G/ZH bol omyl, maximálny

ajsko: nepotvrdil ani nevyvrátil, čiže môžu, nemusia byť pravdivé, avšak nie sú podľa môjho gusta :(





.
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Command & Conquer 4

Príspevok od používateľa isildur »

mne osobne sa najviac pacila cast Kanes wrath

Návrat na "Hry a problémy s nimi"