instalacia windows xp 32

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

dobri moj kamos by chcel preinstalovat windows xp na xp.
ale ja som mu povedal ze to nevim vedel by mi nekto poradit?
bo furt ma stim otravuje :furious2:
viem oiba tolko ze sa musi naformatovat HDD ale nwm ako ci vo windowse alebo ako
za radi dakujem
:help:
I LOVE TECHNO
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8610
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa shiro »

nauc sa pravopis a chlapovi povedz nak to da dakam do servisu ked to nevie ani on ani ty. inac narobite viac skody jak uzitku. Lebo aj ked ti tu postup napisem tak minimalne polku z toho nebudes aj tak chapat. alebo si zavolajte k tomu niekoho kto to vie a ucte sa to od neho.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

[quote="shiro" nak [/quote]

a mne tu hovoris aby som sa naucil pravopis ked ani nevim co si tim mislel
a mam sa odkeho ucit ale jemu sa nece robit taky stari komp ako ma a biva v krakovanoch
I LOVE TECHNO
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8610
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa shiro »

borisss napísal: a mne tu hovoris aby som sa naucil pravopis ked ani nevim co si tim mislel
"dobri", "stim", "radi", "tim", "mislel"
Prikladov mas viac nez dost, ked nevies co tym myslim, tak s inteligenciou si uz musis pomoct sam.
borisss napísal: a mam sa odkeho ucit ale jemu sa nece robit taky stari komp ako ma a biva v krakovanoch
No tak sa uc, ked sa jemu nechce a sprav to svojmu kamosovi ty, az budes vobec vediet co mas robit. Nik nebude za teba riesit tvoje problemy s tvojimi kamosmi, to uz musis zvladnut sam.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
johnny666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Ne 16. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Humenné

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa johnny666 »

Aj ja by som potreboval trochu pomoct pri instalacii XP-cka... Na notebooku som mal od nova VHP, ale chcem radsej tam nahodit XP...ale pri instalacii mi nenajde ziaden disk...mohli by ste mi s tym pomoct? dufam ze som to dobre opisal
notebook: ASUS N53SV=Intel i3, display 15,4" SSD 120GB + HDD 640GB + 320GB externy disk WD, 8GB pamäť, GeForce GT 540M G, os W7P, monitor Samsung 22", Genius 5.1 HT with my upgrade :-)
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

johnny666 napísal:Aj ja by som potreboval trochu pomoct pri instalacii XP-cka... Na notebooku som mal od nova VHP, ale chcem radsej tam nahodit XP...ale pri instalacii mi nenajde ziaden disk...mohli by ste mi s tym pomoct? dufam ze som to dobre opisal
hmm mam taky dojem ze si tam mal asi vistu ak ano tak ti to notebook nepotporuje xp iba vistu a7
I LOVE TECHNO
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

shiro napísal:
borisss napísal: a mne tu hovoris aby som sa naucil pravopis ked ani nevim co si tim mislel
"dobri", "stim", "radi", "tim", "mislel"
Prikladov mas viac nez dost, ked nevies co tym myslim, tak s inteligenciou si uz musis pomoct sam.
borisss napísal: a mam sa odkeho ucit ale jemu sa nece robit taky stari komp ako ma a biva v krakovanoch
No tak sa uc, ked sa jemu nechce a sprav to svojmu kamosovi ty, az budes vobec vediet co mas robit. Nik nebude za teba riesit tvoje problemy s tvojimi kamosmi, to uz musis zvladnut sam.
no ti mudri lenze on ma furt otravuje s tim kebi ma neotravoval tak sem ani nepisem
I LOVE TECHNO
Používateľov profilový obrázok
johnny666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Ne 16. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Humenné

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa johnny666 »

borisss napísal: hmm mam taky dojem ze si tam mal asi vistu ak ano tak ti to notebook nepotporuje xp iba vistu a7

Myslis? Ale na stranke Asusu su ovladace na XP na moj NB.
notebook: ASUS N53SV=Intel i3, display 15,4" SSD 120GB + HDD 640GB + 320GB externy disk WD, 8GB pamäť, GeForce GT 540M G, os W7P, monitor Samsung 22", Genius 5.1 HT with my upgrade :-)
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

Myslis? Ale na stranke Asusu su ovladace na XP na moj NB.[/quote]

moj spoluziak tiez mal asus a mal tam aj vistu a chcel si tam dat xp ale tiez mu to neslo
pisal na vseliake fora ale tez mu povedali toto iste co ja tebe
I LOVE TECHNO
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa Attilka »

Nehadajte sa,treba do instalacky vlozit SATA AHCI ovladace,alebo prepnut v BIOSe ten IDE mode,a ides ! :cool:
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Používateľov profilový obrázok
johnny666
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Ne 16. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Humenné

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa johnny666 »

bolo to trochu zlozite na mna ale zvladol som to...uz mi ide XP...diky vsetkym :cool:
notebook: ASUS N53SV=Intel i3, display 15,4" SSD 120GB + HDD 640GB + 320GB externy disk WD, 8GB pamäť, GeForce GT 540M G, os W7P, monitor Samsung 22", Genius 5.1 HT with my upgrade :-)
Používateľov profilový obrázok
borisss
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Pi 27. Mar, 2009, 18:22

Re: instalacia windows xp 32

Príspevok od používateľa borisss »

a v mojom pripade to je ako tez mam neco v biose prehodit alebo len tak idem istalovat :? :?
I LOVE TECHNO

Návrat na "Operačné Systémy"