Nizke FPS

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
fefo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 28. Jan, 2009, 21:08

Nizke FPS

Príspevok od používateľa fefo »

Nazdar!

Po instalacii windows 7 (verzia 7100) som si vsimol ze mam nejak zufalo nizke fps v hrach, v ktorych mi na Viste slo vsetko uplne bez problemov, konkretne CoD4 a L4D(nastavenie rozl a detailov na max). Ine hry som viacmenej ani neskusal. Tak som hodil naspat Vistu, ale fps v oboch hrac zostalo este zufalejsie, cca 7-30 (pred instalaciou win7 boli fps od 125 vyssie). Ide o komp s i7 920, Asus P6T, A-data 6GB DDR3, Asus EN 8800GT, zdroj Zalman ZM850-HP.
Drivery mam samozrejme najnovsie dostupne, od nvidie konkretne 186.18. OS striedavo Vista Ultimate 64bit alebo ten Win7 64bit. Vsetko ostatne mimo hier inak slape ako hodinky. Teploty CPU a GPU su uplne v normalne, cpu tak 40°C, GPU 45-55.

Netusi niekto kde by mohol byt problem? Mna samotneho uz nic nenapada. Diky za kazdu dobru radu.

EDIT: :!: Uz je vec poriesena, vyzera to tak ze problem sposobovali necistoty v PCI-E slote:) Aj ked su mi nejasne tie rozdiely medzi fps vo Viste a Win7, ale na sedmicke uz slape vsetko jak ma.
Naposledy upravil/-a fefo v St 22. Júl, 2009, 08:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa valistar »

directx 9.0c si si doinstaloval? pretoze nie je sucastou visty/w7 deafultne, robilo par uzivatelom problemy...
fefo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 28. Jan, 2009, 21:08

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa fefo »

Samozrejme ze doinstaloval.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"