Problem s Internetom

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

valistar napísal:tak si precisti ten pc, povypinaj nepotrebne procesy, programy, idealne aj addony vo firefoxe (alebo nainstaluj cisty google chrome) a browsovanie ti nebude nic brzdit. nemoze ti vyuzivat viac operacnej pamate ako mas to je blbost :) (ked myslis na pagefile tak sa rychlosti necuduj).
myslim ze iny browser mi nepomoze ale mozem skusit :( no aj podla mna to je blbost.. ako v spravcovi mam ze 708/1249M
ale ja mam 512MB ramku..

este skusim tie procesy ktore si vravel ze mam pozret ako pracuju ci co, ktore konkretne ?
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

valistar napísal:ked myslis ze vypadava net tak skus dat nieco stahovat na 30 minut ci padne (alebo ci bude klesat rychlost ? ) ale pochybujem
nevypadne mi uplne net, NET je stale cinny, funkcny ale vravim ze predstav si ako keby normalne surfujes po nete, kazdy preklik mas za pol sek..ale zrazu dalsi bude 10 sekundovy..potom zas kazdy pol sekundovy, potom zas sa ti to bude dlho nacitavat atd.
Používateľov profilový obrázok
virus64
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 16:25
Bydlisko: Spišská Belá

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa virus64 »

preinštaluj int. prehliadače, vymaž všetky dočasné súbory
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

virus64 napísal:preinštaluj int. prehliadače, vymaž všetky dočasné súbory
skusim


no spozoroval som prave nieco zaujimave, ked som na dakej stranke a stale preklikavam, setko ide ok ako ma ist.. ale jakmile stou strankou par min. nerobim, pridem a chcem sa dakde dostat kliknutim tak kliknem a hodi mi nacitava sa.. asi na 10-15 sek. niekedy aj viac..

takze to je zapricinene aj necinnostou.. otestoval som to a zapal som si jednu stranku a google.. preklikaval som setko islo rychlo a fajn.. chvilu som stym nic nerobil.. potom som preklikol na tej prvej stranke..nacitavalo 15 sek.. potom islo zase rychlo..no ale v tom druhom tabe som dal zas refresh googlu.. a ten sa tiez dlho nacitaval a pri tom v prvom tabe som si v normalnej rychlosti prekliklaval na tej druhej stranke :D tak tomuto fakt nechapem ..
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Blade8Nr napísal:ako v spravcovi mam ze 708/1249M ale ja mam 512MB ramku..
Nemoze byt problem tu ? malo pamate a potom obsah RAM "strankuje" (nacitava a prepisuje sa z HDD) ?
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

ale taku istu RAMku som mal aj ked som mal len modem a odkedy je router tak zrazu nestaci ramka ?
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa matopd »

Tak,

co si mal predtym (aky modem-router a tak)
co mas teraz (aky modem-router a tak)
Akeho providera


PS: preco by mu spravca uloh nemohol ukazovat 700MB ked ma RAM 512??? Uplne bezne...
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

Modem mam Motorolla
Provider SATRO Net

Modem mam taky isty ako predtym, router mam SMC, predtym som router nemal
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa matopd »

Blade8Nr napísal:Modem mam Motorolla
Provider SATRO Net

Modem mam taky isty ako predtym, router mam SMC, predtym som router nemal
Aj ked si mylim, ze to nieje tym, ako mas vlastne zapojene??? Motorola=>SMC=>wifi ntb a LAN PC????


A este jedna vec, nemas to nahodou zavirene????
Blade8Nr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Št 16. Júl, 2009, 15:07

Re: Problem s Internetom

Príspevok od používateľa Blade8Nr »

hned ti zistim ako to mam zapojene..

nie zavirene to nemam, dneska som cistil PC

nainstaloval som aj TuneUp Utilities 2009, komplet precistil PC, defrag atd.
mal som 7 Health problems, a hodilo mi to ze mam vypaty SYC ci co to je a vraj sa mi moze adkto dostat do PC a moze to spomalovat internet, myslel som si ze toto to vyriesi tak som to zapol ale nejak moc velku zmenu nevidim..

Návrat na "Siete"