P5Q deluxe + corsair

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Re: P5Q deluxe + corsair

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

sleeper napísal:az taky noob som neni - skusal som vseliak mozne ta ponuka na nasobic jednoducho nie je ani v ai tweakeri ani cpu options

no ked to tam neni este ma napada mas urcite ASUS P5Q Deluxe lebo nic ine ako to ze jednoducho nemas dosku ASUS ma nenapada kedze vsetky nove dosky ASUS maju dost podobne biosi a musi to tam byt mozno mas volaco z biosom alebo ja neviem to nie je mozne aby to tam nebolo ale najlepsie bude ked urobis screen a das ho sem lebo nemozem uverit ze to tam jednoducho neni tu mas jeden screen biosu P5Q Deluxe http://www.overclock3d.net/gfx/articles ... 12674l.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ak tak nevyzera aj ten tvoj tak sem hod screen tvojho
Používateľov profilový obrázok
KingTommy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: St 15. Okt, 2008, 17:22
Bydlisko: Košice

Re: P5Q deluxe + corsair

Príspevok od používateľa KingTommy »

Nj, na P5Q Deluxe som taktoval a násobič som zemnil v pohode. Pozri na screen v predchádzajúcom príspevku, takto to tam presne musíš vpísať. ;)
: Z O S T A V A :
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz
CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12
MB: MSI B85-G43
GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer
DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520
Case: CoolerMaster Centurion 590
Case Cooler:
Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00
Rear: Enermax Magma UCMA12
Top: 2x Evercool RSF-14
Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
sleeper
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ne 01. Jún, 2008, 22:05

Re: P5Q deluxe + corsair

Príspevok od používateľa sleeper »

dvaja neveriaci Tomasovia co :) No len na margo tych ramiek - testoval som ich cez memtest86+. 20 minut jednu, 20 minut druhu a 45 minut obe v dual channeli a nic - ziadna chyba. Ale samozrejme pocitac som ledva rozbehol na 5 krat. A este k tomu tento nasobic no uz mam fakt dost - pls help
Používateľov profilový obrázok
Tom2871989
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1567
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Neverice

Re: P5Q deluxe + corsair

Príspevok od používateľa Tom2871989 »

no tak chyba nemusi byt priamo v pamatovych chipoch aj mne prebehne memtest na starom compe v pohode aj 2 hodiny a viac krat za sebou a robi to kraviny ked sa resetne comp alebo vypadne prud no a s tym biosom mozno ma ten procak zamknuty nasobic aj smerom dole no ale potom by to podtaktovanie bola nejaka blbost kedze by ani ta setriaca funkcia nemala fungovat

Návrat na "Základné dosky"