lcd oprava ?

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

lcd oprava ?

Príspevok od používateľa diZZy »

ahojte mam jednu otazku dneska si idem ku kamaratovy pre lcd monitor dava mi ho zadarmo preto , že hned ako ho zapne tak kazdych 5 sekund mu na obrazovke vyskakuje to spodne menu co je na paneli a neda sa to nejak ovladat stale mu to preblikuje a jemu je to na nič povedal ze bud to zahodi alebo si to mam vzial takze chcel by som sa vas spytat kde moze byt problem ci sa to da nejak vyriešit opravou a čo to moze tak stat je to cld "17 palcovi vravel že šiel mu pohode dovtedy ako ho z roboty neprenašal v aute... asi sa nejak buchol pri prevoze ... tak neviem ci sa s tym da niečo robit :red:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: lcd oprava ?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mylis OSD monitora ? Asi ma zblbnute tlacitko pre vyvolanie OSD, ktore je trvalo v zapnutom stave. Skusal tym tlacitkom trochu pohybat, pripadne rozobrat monitor a skontrolovat spinac ?
Používateľov profilový obrázok
diZZy
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 801
Dátum registrácie: Ut 31. Mar, 2009, 19:08
Bydlisko: Nitra P. háje

Re: lcd oprava ?

Príspevok od používateľa diZZy »

no dneska večer si pojdem pre neho on kamoš vravel že skusal s tym spinačom hybat a nič myslim ze to bude niečo vo vnútry hned ako to prinesiem odfotim to ako to vyzera sam neviem co to je za lcd ale bol by som moc happy keby som to spravil :) mal by som lcd zadarmo heh
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: lcd oprava ?

Príspevok od používateľa hulo92 »

Asi bude premacknute, rozober ho ked nepomoze pohybanie

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"