Runes of Magic

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Runes of Magic

Príspevok od používateľa Fragrance »

Prave som nadabil na toto:

Kód: Vybrať všetko

http://bonusweb.idnes.cz/pc/preview/runes-of-magic-world-of-warcraft-zadarmo-fde-/clanek.A090207_130817_bw-pc-preview_das.idn
Poznate to niekto??? Už na prvy pohlad uplna kopia Wowka :laugh:
No je to zadara aj keď je tam tzv. item schop ale podľa recenzenta ,..... veď si prečitajte recenziu beta verzie :)

Homepage:

Kód: Vybrať všetko

http://www.runesofmagic.com/en/index.html
btw. mám to doma stiahnute okolo 3,3 GB ak sa dobre pamatam ale update klienta mi dako blbne... :(
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2241
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa zoom »

Je to standardna azijska sracka. Vsetky MMORPG, co pochadzaju z Azie, alebo v nich maju prsty sikmookaci, su sracky. Vynimkou je snad len stary Final Fantasy Online, ci ako sa volal, ktory robil Square Enyx a ktory som nikdy nehral a ani sa mi nepacil, ale uznavam, ze to mohlo mat svoje kvality. Inak ani len jedna jedina hra z toho regiona nie je dobra (MMORPG).

Bohuzial WoW porazi jedine hra, ktora bude robena podobne kvalitnym timom ludi, ale prinesie znacne vylepsenia v kazdom smere. Cim skor si to kopirovaci MMORPG uvedomia, tym lepsie. Jedine svetle nadeje vo svete MMORPG su malorozpoctove "fan" projekty (Darkfall, Mortal Online), ci napriklad Star Wars Online od BioWare. Aj by som povedal, ze BioWare je zaruka kvality, problem je, ze ich odkupilo EA. A EA...?
Obrázok
Kto si este spomenie na studia ako Maxis, Westwood, Origin, Bullfrog a ine?
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa Fragrance »

No neviem ja si myslim že par MMORPG od aziatov je celkom cool.
Spomeniem napr. taky Aion online, v druhom rade Lineage II ktory je stale popularnejší a nasleduje free Silkroad...
Ono je to asi len uhlom pohladu....
Napr. LOTR online som hral a poviem nič horšie som ešte nezažil a ak sa nemýlim nie je to korejska vec...
Ohladom Square plne suhlasím, začinal som ako RPG čkar seriou FF 7,8,9,10, a jeto podľa mňa skvela hra...
Runes of Magic má veľmi velkú šancu....
Vzhľadom na to že ten engine nie je aziatsky ako spominaný Silkroad alebo Lineage....
Každopadne vyskúšam keď sa mi to ovšem updatne a dam vedieť ..... :-)
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2241
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa zoom »

Ziadna MMORPG od Aziatov nie je celkom cool. Vsetko su to nedorobene sracky bez stipky napadu s TOTALNE hnusnymi ne-europskymi postavami, vitruviov muz dostava nakladacku. Vsetky tie hry co si vymenoval su totalne o nicom. Grindovacky na jedno kopyto. Coho sa sikmookaci dotknu, to pokazia (Star Trek Online, NCsoft veci, atd.). Nehovorim, ze taky megauspesny WoW tiez nie je tupa grindovacka, ale na zaciatku to bolo aspon zabavne a vyborne, naozaj vyborne urobene. Mozem ta vsak uistit, ze Runes of Magic je o nicom (mam nainstalovane). Vsetko co robia taketo rychlokvasene firmy dopadne zle. To su narychlo spackane vyvojove studia, lebo manazer vidi uspech WoW tak chce nieco podobne.

Bohuzial buducnost MMORPG je taka, aby ju mohli hrat 13-rocni counterstrikeri, takze my, co sme vyrastali na Ultime Online a jej moznostiach mame o ne-zabavu postarane. Snad ten Darkfall ci Mortal Online...
Používateľov profilový obrázok
Scath
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa Scath »

mno to vies... ale vacsina ludi co vyrastala na UO uz ma dost rokov a zvacsa uz maju ine starosti (praca,deti, manzelky, atp) takze to ujovia ekonomicky manazeri z EA nevidia... (ani z vacsiny studii) a to nie je problem len online hier. proste sa sustredia na hry z ktorych mozu vytlct najvacsi kapital - deti (oci kup mi to auticko) ktory funguje... a nakolko velmi malo developerov hladi na potreby/chute zakaznikov ktory si svoje peniazky zarobia a minu na veci ktore naozaj stoja zato...(povacsinou zamestnany clovek viac naraba so zadelenim svojho casu lebo uz mu fakt zalezi na pomere cas/kvalita(rozumej mnozstvo zabavy)
Ownage Is A Matter Of Opinion
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa newmi »

Neviem co tu nadavate na tie azijatmi robene MMORPG, su FREE (!) tak CO BY STE CHCELI ZADARMO??? Runes of Magic je nahodou fajn a ani 2moons nie je zla. A Runes of Magic je nahodou jedna z mala free MMORPG kde tie postavicky nie su az tak v style manga, resp skoro vobec nie su v tom style :-)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa NemesiS »

každému sa páči niečo iné.
nakoľko ja mám mangu rád, bral by som hru robenú na štýl manga ;)
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa newmi »

Nie je problem, 90% free MMORPG su manga, ja co hram, tak napr ta 2moons je manga ;) Ale zacalo nam to s bratom trochu liezt na mozog, tak sme sa obzerali po dacom menej mangovom ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

ono to tak uplne zadarmo nie je, platiaci maju dost podstatne vyhody, ako je to s funkcnostou, co som skusal nejake free hry tak z 90% je to zabugovane az strach
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Runes of Magic

Príspevok od používateľa newmi »

praveze ROM su v pohode, az na malu chybicku, po poslednom update to obcas padne a vyhodi do win ale tusim uz pracuju na oprave. A co sa tyka platenia, tak to je normalne, ze ked "zasponzorujes" dostanes nejaky bonus ;) Ale stale je to free2play
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Hry a problémy s nimi"