Creative x-fi titanium a repro 7.1 problem

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Dakkon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So 20. Sep, 2008, 10:16

Creative x-fi titanium a repro 7.1 problem

Príspevok od používateľa Dakkon »

Chcel by som sa spitat ci niekto nahodov nemal problem alebo nepozna riesenie na moj nasledujuci problem.
Mam zvukovu kartu Creative X-fi Titanium pci-expres a repro sustavu Creative Inspire 7.1 T7900.
Program v thx settings v polozke speaker configuration my pise ze zeleny konektor ma na starosti-Front left/front right
sivy-side left/side right-tieto my nefunguju
oranzovy-front center/subwoofer
cierny rear left/rear right.

Nakolko dana zostava 7.1 ma len tri konektory zeleny oranzovy a cierny nechapem ako mam spojazdnit bocne reproduktory ked sivy konektor neobsahuje.Clovek kupi drahu zostavu 7.1 a k tomu naj zvukovku na hry a nieje tam podpora 7.1 pricom ovladace ked som instalovat tak to mali na vyber aj 7.1
Pri starsej zvukovke od creativu nebol problem a fakcila tato zostava v pohode.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Creative x-fi titanium a repro 7.1 problem

Príspevok od používateľa FEAR »

Obrázok
bud mas inu zvukovku alebo no neviem...
Dakkon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So 20. Sep, 2008, 10:16

Re: Creative x-fi titanium a repro 7.1 problem

Príspevok od používateľa Dakkon »

Ano v navode mam tiez znazornene takto podobne ze vsety 4 konektory nasledne vetva ide normalne a na konci u subwooferu ma tiez 4 konektory ale ta Creative inspire T 79000 7.1 zostava ma tak ze na jednom konci ma 4 konektory a na druhom 3 konektory teda pred koncom je akasi spojka ktora tu 4 vetvu dava do 3 vatvi.Ono na starej zvukovke som mal normalne 3 konektory na 7.1 zvuk no tato nova zvukovka to ma rozdelene na 4,ked prepojim hocjaky kabel tak slapu tie bocne takze fakt chybe len jeden konektor 2metre dlhy aspon a slo by to,presnejsie je to tusim 4pol.jack3,5M len nikde v obchodoch som ho nevidel.Skusim obvolat od koho som to bral.

Pripada my to ze ta zostava je podstatne starsia ako zvukovka a starsie zvukovky to mali este cez 3 konektory dany 7.1 zvuk no ako prisli nove tak tu nastava problem a chyba konektor.

Návrat na "Zvuk a PC"