Mensi problem s wifi na novom NTB

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
togo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov/Stará Ľubovňa/Levoča

Mensi problem s wifi na novom NTB

Príspevok od používateľa togo »

Zdravim.
Vcera som kupil pre priatelku notebook HP Probook 4510s bez operacneho systemu. Nainstaloval som bez problemov final verziu Windows 7 Ultimate 64bit a nainstaloval ovladace zariadeni pre Vistu x64. Zda sa, ze vsetko bezi ako ma, len wifi ide len na 11Mbps. Sietova karta je Broadcom 802.11b/g, takze by to malo ist aj 54Mbps cez standard "g". Skusal som zatial len ad-hoc pripojenie. Ked vytvorim pripojenie na svojom NTB, pise mi normalne 54Mbps, ale ked sa nan pripojim cez novy HP, tak sa pripojim zasa len s 11Mbps a transfer ide aj realne len okolo 600kBps.
Viete mi niekto poradit ako to rozbehnut rychlejsie?

Dakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Mensi problem s wifi na novom NTB

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Skontroluj si v nastaveniach ovladaca wifi karty (cez Spravcu Zariadeni), ci mas povoleny rezim "g".
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
togo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov/Stará Ľubovňa/Levoča

Re: Mensi problem s wifi na novom NTB

Príspevok od používateľa togo »

_Mato_ napísal:Skontroluj si v nastaveniach ovladaca wifi karty (cez Spravcu Zariadeni), ci mas povoleny rezim "g".
pozriem sa, ci taka moznost tam je, ked budem mat k dispozicci jej NTB, ale na mojom to vyzera trochu inak, kedze nemam kartu on Intelu... mozem si tam menit Wirelles mode switch na 2,4 a 5GHz

Návrat na "Hardware všeobecne"