StarGate UNIVERSE

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa rimans »

StarGate UNIVERSE..

Obrázok

co si onom myslite. Zaujal vas?

imdb

stargate.sk
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa HellAngel »

este som to nepozrel, ale som zvedvy co to je zac, iked u mna bude SG nesmrtelne s tymom SG 1 , Oniel, daniel, Tealc, Cartrova. Myslim ze SG1 ma spolocne s filmom SG najviac, a aj pokracuje jeho linou.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
pepe-flash
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: So 04. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa pepe-flash »

Ja som to už videl, je to celkom zaujímavá zmena. Je to iné ako predošlé. Uvidíme ako to bude pokračovať. :-)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa faugusztin »

SGU je a bude depresivnejsie nez SG-1 alebo SGA... Keby som chcel byt hnusny, tak poviem sa im zapacilo BSG tak spravili nieco podobne do sveta SG.
Používateľov profilový obrázok
patro16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2740
Dátum registrácie: Ne 12. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa patro16 »

po pozreni 3 casti som zatial spokojny, asi najvac ma zaujala nova lod Destiny je proste :cool:
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1
MB: MSI Z97 PC Mate
RAM: Kingston HyperX Fury Black 1866Mhz CL10 16GB kit
GPU: iGPU
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000 QUIET DRIVE
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready)
PSU: Enermax Platimax 500W
Case: Corsair Vengeance C70 Military Green
+outtake: Noctua NF-A15 PWM + NF-S12A PWM, intake: 2x Noctua NF-S12A PWM
Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i
Periferie: Microsoft Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK
Printer: HP LaserJet 1018
NB: ACER TravelMate 5760G >CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB 1600MHz, GPU: HD3000 + Nvidia Optimus GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G
Car: KIA Ceed HB MY22 LUNAR
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa rimans »

mna osobne velmi zaujal spoiler(az na ten ohnostroj). No u ep03 to bolo trosku horsie (katastrofalne). Po 10minutach bolo hned jasne co sa stane a ako to skonci (bude to asi tym ze som mal tu moznost vidiet vsetky SG (SG1,SGA...)
Dufam ze sa to u ep04 zmeni.... uvidime 16-teho :-)
faugusztin napísal:SGU je a bude depresivnejsie nez SG-1 alebo SGA... Keby som chcel byt hnusny, tak poviem sa im zapacilo BSG tak spravili nieco podobne do sveta SG.
tak trochu suhlasim. No k BSG by som pridal este aj Firefly :laugh:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa faugusztin »

Zas muselo ti byt jasne ako to skonci uz po skonceni ep02. Za prve staci pozriet nazvy epizod (Air 1-3) a za druhe - nemohli ich zabit (koniec serialu po 3 epizodach? :D) ani ich nemohli vysadit z vesmirnej lode (nemalo by to vyznam pre serial).
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa rimans »

faugusztin napísal:Zas muselo ti byt jasne ako to skonci uz po skonceni ep02. Za prve staci pozriet nazvy epizod (Air 1-3) a za druhe - nemohli ich zabit (koniec serialu po 3 epizodach? :D) ani ich nemohli vysadit z vesmirnej lode (nemalo by to vyznam pre serial).
Ferko - mozem ta tak volat? Tak trochu mas pravdu no o zomierani som nic nepisal. Narazal som na to ze od toho ako boli na pusti a robili ten test po 2krat.Po to ako doktor poradil Elimu stcit ruku do horizontu udalosti, to urobil Jack - Richard Dean Anderson v jednej velmi podobnej casti kde tiez nieco hladali, sa my to moc podoba na SG1 co sa tyka riesenia problemu a deja riesenia alebo ako by som to nazval. Normalne by som povedal, ze Mallozzi podvedome pouzil niekolko casti SG1, upravil ich a mal epizodu 3.

// z toho si nic nerob :D . Asi by som si to ani ja nepamatal keby som cez leto nepozeral vsetkych 10 serii SG1 znova.
Naposledy upravil/-a rimans v Ne 11. Okt, 2009, 14:00, upravené celkom 1 krát.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa faugusztin »

Tak ja sa zas na to tak velmi nepamatam, okrem sezon 8-10 som vsetky pozeral normalne na madarskej TV s rychlostou 1 diel za tyzden, takze sa fakt nepamatam kto kedy ako nieco riesil v SG-1 :D .
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa HellAngel »

ani by som sa necudoval keby napodobnovali SG 1, ak nieco SG vytahalo uplne hore tak prave tento serial, a myslim ze taky Jack Oniel hrany Richardom je neprekonatelny, vlastne cely tym SG 1 je neprekonatelny
NB: Asus ROG Strix G16
badyto

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa badyto »

Ako som ja len nadaval ked som nechapal preco v 1. epizode USS Hammond tie 3 Hataky proste neodstrelil asgardskymi zbranami... Ale neskor som spravil neaky ten google search a ak tu je niekto koho zaujima preco tak ako to zaujimalo mna tak hned z niekolko dovodov:
SGU zacina casovo cca tyzden po finale SGA kde Wraithska superHive mierila na zem a vtedy nebol USS Hammond este riadne dokonceny takze asi este nemala hlavne zbrane online.
Plus v minulosti bola epizoda kde 2 anubisove Hataky znicili asgardsku lod, a kedze anubis bol predposledny goauld ktoreho zabili je dost mozne ze to boli prave pozostatky jeho hatak-stajne :D A dalej asgardske zbrane nie su az take uber-zbrane pokial nie je k dispozicii ZPM ako mala Odyssey ked postrielala zopar ORI lodi... takze asi tak :rep:
Používateľov profilový obrázok
rimans
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 349
Dátum registrácie: Po 04. Aug, 2008, 23:32
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa rimans »

badyto napísal:Ako som ja len nadaval ked som nechapal preco v 1. epizode USS Hammond tie 3 Hataky proste neodstrelil asgardskymi zbranami... Ale neskor som spravil neaky ten google search a ak tu je niekto koho zaujima preco tak ako to zaujimalo mna tak hned z niekolko dovodov:
SGU zacina casovo cca tyzden po finale SGA kde Wraithska superHive mierila na zem a vtedy nebol USS Hammond este riadne dokonceny takze asi este nemala hlavne zbrane online.
Plus v minulosti bola epizoda kde 2 anubisove Hataky znicili asgardsku lod, a kedze anubis bol predposledny goauld ktoreho zabili je dost mozne ze to boli prave pozostatky jeho hatak-stajne :D A dalej asgardske zbrane nie su az take uber-zbrane pokial nie je k dispozicii ZPM ako mala Odyssey ked postrielala zopar ORI lodi... takze asi tak :rep:
:OO= . Som nevedel ze sa to odohrava pred finale SGA... Dik

* next episode 16.10.2009 :-)
badyto

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa badyto »

. Som nevedel ze sa to odohrava pred finale SGA... Dik
zle si si precital :-) tyzden PO finale SGA :-)
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa zwARO »

skorej ich nepouzili lebo ich nemaju. kedze ich wraiti trackovali podla Asgard core. Tak zrejeme vtedy znicili asgard zbrane aj s tym core si myslim ja.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: StarGate UNIVERSE

Príspevok od používateľa faugusztin »

zwARO napísal:skorej ich nepouzili lebo ich nemaju. kedze ich wraiti trackovali podla Asgard core. Tak zrejeme vtedy znicili asgard zbrane aj s tym core si myslim ja.
Co co ? Wraith sa na zem dostali lebo v predposlednej casti poslal wraith zo alternativnej reality "subspace" spravu, ktora v jeho vlastnej dimenzii nedorazila do ciela, ale v tej televiznej hej :). Wraith nerobil ziadny "tracking", duplom nie asgardov (ved s tymi takmer nemali nic).

Návrat na "Film"