Zyxel Prestigo 660HW63

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
QlimaxXx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 170
Dátum registrácie: Pi 03. Júl, 2009, 13:59
Bydlisko: Stará Ľubovńa

Zyxel Prestigo 660HW63

Príspevok od používateľa QlimaxXx »

Zdravim...pred par dnami mi bol dobrym kamošom podarovany router Zyxel Prestigo 660HW63 lebo on prešiel na magio. Dal mi k nemu iba trafo. Moj problem spočiva v tom lebo router sa mi podarilo rozbehať samozrejme bol zaheslovany ale nasledny reset všetko nastavil na tovarenske nastavenia čiže aj heslo. Mam doma 2 desktopy a jedno internetove pripojenie, sieť sa mi podarilo rozbehať všetko beži ako ma okrem wifine (neviem nastavit šifrovanie a nechranene wifi je samovražda) Podarilo sa mi do neho dostať tym že som k nemu pripojil iba jeden pc na ktorom som si v opere naťukal 192.168.1.1 dal som enter a nato mi vybehla uvodna obrazovka lenže moj problem je taky že ked je router zapojeny Lan 1-Internet Lan 2-prvy PC a Lan 3-druhy PC tak mam problem dostať sa do menu routera prosto ked zadam tu IPčku tak sa nezobrazi nič prosto prazdne okno a tak by som sa chcel opytať akym sposobom sa mam do neho dostať ked napr chcem zapnut/vypnut wifi alebo ostatne PC a pripojenie na net musia byt odpojene ? Neviem do sieťovania som lama skuste mi nejako poradit myslim si že tento router ma alebo malo kopec ludi doma. Dakujem

Návrat na "Siete"