CRC subor

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
zeleny64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 347
Dátum registrácie: Pi 07. Aug, 2009, 09:07
Bydlisko: Bardejov

CRC subor

Príspevok od používateľa zeleny64 »

Ahojte,
mam doma nejake hry od kamosa, su to bezne Party zbalene v Winrare, klasicky tak ako aj ostatne ich rozbalim a vyhodi mi to cca 50-60 suborov z tej hry dam to spojit od prveho v TotalComanderi, normalne mi to spaja a na konci mi vyhodi ze ziaden CRC subor nieje dostupny ..............dam to do deamon toolls a nacitava a potom nic
neviete co s tym? jemu idu v pohode a nerobi mu to skusal som cely postup opakovat asi 3krat ale robi sa to dost dlho a uz sa mi nechce tak ak viete kde alebo aku chybu robim poradte
dakujem
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: CRC subor

Príspevok od používateľa shiro »

naco to spajas cez TC? je to nutne? pokial su v tom RARe dalsie RARy ktore rozbalis, tak to rozbaluj len winrarom (aj ked neznasam debilov co to takto na 2x pakuju). Ta hlaska o CRC nieje nic doleziteho, a nieje to problem.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
zeleny64
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 347
Dátum registrácie: Pi 07. Aug, 2009, 09:07
Bydlisko: Bardejov

Re: CRC subor

Príspevok od používateľa zeleny64 »

niesu to 2x rary
najprv 29. rarov(partov) v rare, rozbalim a potom 60 suborov co maju 95mb a niesu to rary ale subory ktore windows sam nevie spustit
doteraz som ich vzdy dal TC spojit a urobilo mi to jeden velky ISO subor a slo to, ale teraz mi to spravi subor .out a nejde to!!!
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: CRC subor

Príspevok od používateľa Snake »

Koľko hier sa asi inštaluje z RARov? Žiadna.

LOCK





.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"