Potrebujem osetrit a zabezpecit www stranku

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
marcello_trnava
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: So 20. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Trnava

Potrebujem osetrit a zabezpecit www stranku

Príspevok od používateľa marcello_trnava »

zdravim

snad som sa trafil do spravneho oddelenia...

hladam niekoho kto sa rozumie osetrovaniu www kodu, konkretne javascript. ide o to ze mam na stranke nejake CSS ( cross site scripting on parameter "p") co moze sposobit instalaciu a sirenie kodu z mojho webu... po nahodeni na server mi o par hodin google oznaci web ako mozna hrozba pre navstevnikov o com informuje pri vstupe na stranku...a dokial problem neodstranim bude stranka blokovana. ide o to ze mam zakupene hotove riesenie - eshop, ktory vzdy nanovo nahodim tak ako som ho zakupil doplnim svoje veci a aj tak tam hned mam nejaky bordel....skusal som ho nahodit na server aj pc s cistou instalaciou windows a neuspesne. akoby sa mi tam nejaky boti dostali, a pridavali skodlivy kod alebo vedeli pristupove hesla na server.naposledy som tam nasiel pridany jeden adresar navyse a stranka mi odkazovala na nejaky rusky server...

do problematiky www nevidim, preto to vyjadrovanie ako laik...touto cestou hladam sikovnu osobu ktora by sa mi nato vedela pozriet, vedela by problem vyriesit lebo mam uz nato nervy a neviem sa pohnut z miesta. konkretne ide o eshop http://www.panavis.sk" onclick="window.open(this.href);return false; . kopec ludi ho vyuziva bez problemov tak by som sa k nim rad pridal....

aa samozrejme nechcem to zadarmo...
Pentium D820, Asus P5QL-E, 2x1GB DDR2 ADATA 800MHz, GF Asus 8600GT, DVDRW Samsung 203D Sata, HDD 160GB Maxtor Sata, HDD 500GB Samsung Sata, Creative P380 2.1, LCD 19´´Samsung 940N
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Potrebujem osetrit a zabezpecit www stranku

Príspevok od používateľa newmi »

mozes napisat url tvojej webstranky? skusim pozriet do kodu, mozno to je len problem ze ti dakto hackol meno a heslo k ftp pristupu a preto sa to zakazdym zmeni aj ked das ten shop nanovo. To heslo zrejme ziskali z Total commandera alebo podobneho programu ktory nesifruje hesla k FTP uctom. U nas vo firme sme tiez mali bloknuty web a dopatral som sa ze to sposobuje to ukradnute heslo, zo zdrojaku sa vyhodila ta injection, zmenilo sa ftp heslo a vsetko je ok :-)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"