Turbo2 nechce sa pripojiť

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1338
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Turbo2 nechce sa pripojiť

Príspevok od používateľa Reinok »

Zdravím, sedím na PC, zrazu mi z ničoho nič vyplo pripojenie t.j. vyplo mi QIP na červeno, mozzila mi nenačíta stránky, bol som akurát na fóre tunak, a už mi nenačítalo stránky, ani žiadne iné.

Pefúkal som všetky konektory, káble, odpojil pripojil, resetol router (magio router, taký plochý modrý vlnintý ,), odpojil od PC sietový, zapol som router, svieti mi WAN ledka, svieti Magio ledka, ak pripojím PC sieťač, tak svieti aj tá, ešte poblikáva ADSL2+ ledka. Telefón ide, vyskúšané, dovolali sa mi, ak dám v mojom PC vytvoriť nové pripojenie, dám heslo, meno, ale píše mu Modem note responding, u sestry na notese dám vyhladať WIfi, ale moje nenájde...

Na telke Magio, nejde zvuk ani obraz, pritom prehadzovanie kanálov ide, aj to čo dávajú, len proste nič nevidím a nepočujem, inak ide MAgio tak jak má...

Vyzerá to na problém v modeme, je to asi na zavolanie na tcentrum, čo ma moc neteší...neviem zas sa budú hrať na pánov, a spravia čočota zo mňa.

P.S.: Jak som bol na internete, nič som nesťahoval, ani nič iné iba brows internetu, qip, skúšal som aj obnovenie systému do určitého bodu predvčerom vtedy to šlo, ale nič, pripojenie zlyhalo,, .....

Je niečo zle nastavené, alebo niečorobí problém, ale pochybujem....Vyzerá to na chybu v routery....:( ?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1338
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Turbo2 nechce sa pripojiť

Príspevok od používateľa Reinok »

Zavolané na Tcom, vraj vypadla nejaká stanica v Senci...Má nám dojsť SMS kedy bude nahodená, takže planý poplach...ďakujem..
Moto: Yamaha FZ8 Fazer

Návrat na "Siete"