Zaheslovanie cd/dvd

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Secret
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00

Zaheslovanie cd/dvd

Príspevok od používateľa Secret »

Je mozne zaheslovat pristup na cd/dvd?? nieco take ze po vlozeni do mechaniky si vypyta heslo pre zobrazenie suborov...je na to nejaky program?
Používateľov profilový obrázok
manilla
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Zaheslovanie cd/dvd

Príspevok od používateľa manilla »

Secret napísal:Je mozne zaheslovat pristup na cd/dvd?? nieco take ze po vlozeni do mechaniky si vypyta heslo pre zobrazenie suborov...je na to nejaky program?
existuje cryptovany suborovy system, pouzitie na cd ale asi nie je to prave (konkretny skus pogooglovat)

asi nie je pre teba riesenim zaheslovat nejakym programom konkretny subor, resp. adresar ... ?
Používateľov profilový obrázok
Secret
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Secret »

asi nie je pre teba riesenim zaheslovat nejakym programom konkretny subor, resp. adresar ... ?
No to ma napadlo ako prve, ale to by asi nefungovalo na pc na ktorom ten program nie je nainstalovany...tak nieco ine...google som skusal a nic
Používateľov profilový obrázok
Payne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1334
Dátum registrácie: Ne 13. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Poprad (18)

Príspevok od používateľa Payne »

Secret napísal:
asi nie je pre teba riesenim zaheslovat nejakym programom konkretny subor, resp. adresar ... ?
No to ma napadlo ako prve, ale to by asi nefungovalo na pc na ktorom ten program nie je nainstalovany...tak nieco ine...google som skusal a nic
a co takto ten program tiez napalit na CD???
CPU : Celeron 1200MHz&1440MHz - 12*120MHz, DVD : Sony DRU 800A,
HDD : Maxtor 40GB 7200ot. 2MB cache, MB : Abit ST6 RAID, RAM : 256 MB SDRAM PC133 PQI + 128 MB SDRAM PC133 Apacer, VGA : Inno3D GeForce 2MX 400 64MB 175MHz/155MHz@205MHz/165MHz, Zdroj : 250W, Zvuk : Sound Blaster 5.1 Live!
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

skus Cryptainer LE (je free, ale ma obmedzenie do 20MB, ked chces neobmedzene, musis zakupit), ak ti nebude vyhovovat, tak napr.PowerISO, Secret Record, Folder Crypto Password, BestSync Folder Synchronizer, Steganos Safe...ale nie su free...
...alebo skus to, co pisal Payne, pouzit a napalit na CD napr. File & Folder Protector, Folder Lock, Folder Security Personal, Ashampoo Magic Security... :wink:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"