Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar všetci ... mám problém na mojej zostave v podpise som skúšal už trikrát nainštalovať win 7 . inštalácia prebehla vždy hladko nabehol pekne aj systém po inštalácií sieťové ovladače išli pekne tuším aj grafike sa páčilo akurát zvukové neboli kompatibilné s win 7 . tak som bol spokojný ale po následnom reštarte sa už neukázala ani botovacia obrazovka tak som skúšal cez tu samo opravu win 7 ale nepomohlo ani to . jeden krát som dokonca aj nejako silomocou donutil aby sa tie ovladače nainštalovali tej zvukovky ale zvuk aj tak nešiel na xp mi hneĎ v tu ranu išiel aj keĎ reštart si pýtali ale nemusel byť a išli neviete mi poradiť ako to rozchodiť ? kde môže byť chyba ? čo by ste robili na mojom mieste ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Príspevok od používateľa Snake »

na tvojom mieste by som nabudúce zaradil tému do správnej sekcie





.
kukino1978
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne 08. Nov, 2009, 15:33

Re: Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Príspevok od používateľa kukino1978 »

No neviem, či ti tá tvoja zostava stačí na Win7 :?
MB: MSI P43 Neo3, CPU: Intel Q6600 2.4Ghz@3Ghz, GPU: ATI Radeon HD4850, RAM: 2x2Gb Kingston HyperX, HDD1: Maxtor 500GB, HDD2 Seagate 250GB, PWR: Fortron 450W
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Príspevok od používateľa spencer »

rozbehali to na 486 -tk e:/ tak mi nevrav že ten môj keĎ nemá problém s cod 4 crysis gears of war alebo race driver grid to nerozbehne :/ chyba nie je vo mne ani vo výkone pc a za zaradenie sekcie sorry videl som tam zaradenú podobnú tému tak som si myslel že táto by nevadila :(
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Win 7 po druhom reštarte nenabehne

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar ľudia tak mám znova win 7 všetko mi ide ako má už druhý deň až na zvuk ten som radšej neinštaloval . v podpise mám zvukovku ale je stará a na win 7 som ovladače na nete nenašiel ako by ste to riešili vy ? teraz nemám na externú a keď budem mať tak na poriadnú aspoň za 80€ . dik za každú radu ...

edit: rozmýšľal som ešte nad nejakým freeware softom na aktualizáciu ovladačov poznáte taký ? ten by to možno sprqavil sám ale málo ich je na win 7 zatiaľ :l neviem o takom


edit: nazdar už som ten win 7 rozchodil stiahol som nejaké ovldače zrejme o niečo novšie síce na xp ale idú nevadí ak sem dam linkdo code na megaupload od kiaľ si ich ostatný budú môcť stiahnuť ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Operačné Systémy"