W7 64-bit + EDIT: AVG9.0 problem

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
zuzkaaa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št 22. Okt, 2009, 13:42

W7 64-bit + EDIT: AVG9.0 problem

Príspevok od používateľa zuzkaaa »

zdravim, pouzivam takmer dva tyzdne W7 Professional 64-bit, zacal mi mrznut, ked mam pusteny winamp (najnovsi) a firefox (najnovsi). Stava sa to v coraz castejsich intervaloch...nevsimla som si, ze by sa to stavalo inokedy, tojest ked nefirefoxujem...zatial...jednoducho sa mi len ozve tahavy zvuk z reprakov a nejde nic, len tvrdy restart, system nereaguje...niekto s podobnym problemom? vraj winamp este nepodporuje W7? opravte ma, ak sa mylim...
Naposledy upravil/-a zuzkaaa v Ut 17. Nov, 2009, 13:31, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: W7 64-bit + Firefox + Winamp problem

Príspevok od používateľa Snake »

Používam aj Win 7 x64, aj Firefox, a aj winamp, a žiadny tebou opisovaný problém nepociťujem.





.
zuzkaaa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št 22. Okt, 2009, 13:42

Re: W7 64-bit + Firefox + Winamp problem

Príspevok od používateľa zuzkaaa »

hmm, a pouzivas aj last.fm? zajtra vyskusam ist cele poobedie s vypnutym scrobblerom...ci nepomoze...ale nerobilo mi to stale...len posledne 2 dni zacalo, hm...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: W7 64-bit + Firefox + Winamp problem

Príspevok od používateľa Snake »

jj používam aj last.fm :-)





.
zuzkaaa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št 22. Okt, 2009, 13:42

Re: W7 64-bit + Firefox + Winamp problem

Príspevok od používateľa zuzkaaa »

damn, uz mi to mrzne aj vtedy, ked nie je pusteny ani winamp, ani firefox...nainstalovala som windows updaty, pomohlo to tak na jeden den, bol pokoj, od dalsieho to veselo mrzne...najzarucenejrychlejsie zamrznutie je ale prave pri pustenych tych dvoch programoch naraz...hmmm....neviem, co s tym...mam nainstalovane tie udajne problematicke ovladace od nvidia, no dosku nemam evga, tak snad to nebude tym...

EDIT: spustila som Event-Viewer (nevedela, ze take nieco existuje doteraz) a tam pod Event Type, Critical, mam pravdepodobne tych 16 zmrznuti za poslednych 7 dni...plus este kopu "len" errors a warnings...tie critical som otvorila, a pise mi to nieco, ze zdrojom je Kernel-Power...

detaily:
The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

EDIT 2 : vela uzivatelov pisalo, ze maju podobny problem po nainstalovani AVG updateu na AVG9.0...odinstalovala som ho a skusam ficat na starsom 8.5, podam update neskor...

...zda sa, ze to pomohlo...ako pekne sa tu rozpravam sama so sebou, vsak? :D
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Re: W7 64-bit + EDIT: AVG9.0 problem

Príspevok od používateľa misog »

cafko

no ja mam tiez podobny problem proste tam nic nemam iba asus smart doctor a pri nalogovani vytuhne niekedy neviem ci to je asi pozrem tie errori co anpise uvidim som zvedavy
DELL LATITUDE E6400

Návrat na "Operačné Systémy"