Internet Okres Nove Zámky

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Rap.Brnky.City
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2008, 19:12

Internet Okres Nove Zámky

Príspevok od používateľa Rap.Brnky.City »

Zdravim. Pomaly mo konci viazanost na internet a rozhliadam sa po niecom rychlejsom ako je turbo 2 od t-comu.
Vedel by mi niekto poradit nejaku moznost na zapojenie internetu v Novozamockom okrese? Konkretne Tvrdošovce.
Uz pomaly 4 roky frcim na t-com ackom nete, som max spokojny s dostupnostou a spolahlivostou tohoto internetu, ale je to hrozne pomale na dnesne pomery. Viem ze maju aj rychlejsie programy na DSL ale tam zas maju prehnane ceny podla mna...
Potreboval by som nejake stabilne rychle pripojenie (WIFI) alebo neviem kde by som mal download nad 2048 a upstream vysoko nad 256 lebo tato rychlost je krutaaaa :(
Nepoznam tu ziadne spolocnosti okrem atlonetu ale tým zas nejde webstranka tak neviem zistit ceny ani rychlosti.
Dakujem za kazdu radu/pomoc.
TOSHIBA Satellite L505-111
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Internet Okres Nove Zámky

Príspevok od používateľa newmi »

Rap.Brnky.City napísal: Potreboval by som nejake stabilne rychle pripojenie (WIFI)
:hysterical: ty asik nevies ako funguje wifi a ze to je najmenej stabilne pripojenie kedze sa to tlaci vzduchom, len pekne zostan pri kabloch, tam je stabilita omnoho vyssia ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Rap.Brnky.City
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2008, 19:12

Re: Internet Okres Nove Zámky

Príspevok od používateľa Rap.Brnky.City »

Ja viem, ze wifi sa tlaci vzduchom a je mi ajsne ze nic nieje stabilnejsie ako tlacit signal cez kabel :D
Ale t com je strasne pomaly. Chcel som od nich rychlejsi internet, lentze mam aj magio a tak rychlejsie net nieje mozne od nich dostat.
Lebo ze magio a rychlejsie net ze by tie po*ebane stare kable neutiahli. :(
Tak zato hladam nejake ine riesenie. A vtejto posranej diere kde byvam zdochol pes, nieje ina moznost na net len t coma nejaky wifi.
Tak co amm robit?? :wallbash:
TOSHIBA Satellite L505-111
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Internet Okres Nove Zámky

Príspevok od používateľa newmi »

no tak si vyber, stabilita a pomalost alebo skus daku rychlejsiu wifi ale pocitaj, ze to nebude bohvieco co sa tyka stability
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Internet Okres Nove Zámky

Príspevok od používateľa faugusztin »

Rap.Brnky.City napísal:Tak co amm robit?? :wallbash:
Prestahovat sa. Nesrandujem, myslim to smrtelne vazne.

Návrat na "Siete"