NFS (9) Most Wanted

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

2monster..presne..volakedy nfs 1 a 2 a podobne to bolo uplne super vsetci z toho nameko a teraz uz nic :cry:
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

to bude tym,ze je to zmes hot pursuit a underground,ktore tu uz boli :roll: .tuning obmedzeny(treba pockat na ful version-do hodiny by som ju mal mat)a v deme som nevidel noc-u pretekov mi viacej sedi noc,predsalen auta su krajsie :wink:
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)
Používateľov profilový obrázok
Monster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 641
Dátum registrácie: So 22. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: PD

Príspevok od používateľa Monster »

no podla mna je to omnoho lepsie ked jazdis cez den,vyniknu detaily.A ten engine by sa dal upravit keby maju o to zaujem.
Asus Zenbook Duo Pro
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

pomerne zaujimava hra, grafika v pohode akurat ma stve ze mam artefakty na okolitych budovach (aj ked v inych hrach vobec), je to rychle, ale ta MIA si asi zabudla prsia v srkini :)
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

DiwaSwina napísal:pomerne zaujimava hra, grafika v pohode akurat ma stve ze mam artefakty na okolitych budovach (aj ked v inych hrach vobec), je to rychle, ale ta MIA si asi zabudla prsia v srkini :)
...jj, ja som mal to iste. engine je asi viac citlivy na vyssie OC grafickej. mierne podtaktuj a bude to ok :wink:
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

je to narocnostou grafiky alebo cim... neskutocne to kuri.. skoro 80C..
Používateľov profilový obrázok
Nando
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 369
Dátum registrácie: So 26. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Tvrdošín

Príspevok od používateľa Nando »

Na akom mieste ste uz?Ja na 6. :roll:
AMD Ryzen 3700X + Kraken X62 MB: ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM: Corsair 2x16GB 3200Mhz VGA: ASUS ROG STRIX 2080Ti SSD: Samsung 970PRO 512GB ZDROJ: Zalman Platinum 1000W CASE: PHANTEKS Enthoo Evolve čierna

AMD Athlon Barton 2500+@(235,7x11=2593) 4000+ +Thermaltake Tower 112 MB: ASUS A7N8X-E Deluxe (bios moded by Trats 1013)RAM: 1024mb 400mhz@471,5mhz Goodram VGA: ASUS 6800LE 300@420/700@918 + Zalman VF700alcu pipky otvorene na 16/6HDD: WD800 80gb ata100ZDROJ: Q-TEC PSU 650W Triple fanCDRW: LG GCE-8523B new firmware
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

na ziadnom,moj zdroj je chory :E lisi velmi demo od ful verzie?
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

kazde auto ma tabulku s max. rychlostou, akceleraciou a handlingom a tieto udaje su oznacene modrym pruzkom a na nom je taka oranzova zarazka, ktora nesedi s okrajom pruzku.
Chcel by som vediet co naznacuju tie modre pruzky a co tie zarazky.
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

to je, ked si napr. davas novy motor, tak po tu oranzovu zarazku to mas po starom, a co presahuje modry pruzok, tak to je narast vykonu ... :wink:

inak tato hra neni spatna, len mi chybaju napr. neony a ine srandy ... nepochopim, preco nenechaju vsetko z UD2 a neprerobia to na novy engine ... brrr ... stale tomu nieco chyba ... :E
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

CrakeN napísal:to je, ked si napr. davas novy motor, tak po tu oranzovu zarazku to mas po starom, a co presahuje modry pruzok, tak to je narast vykonu ... :wink:

inak tato hra neni spatna, len mi chybaju napr. neony a ine srandy ... nepochopim, preco nenechaju vsetko z UD2 a neprerobia to na novy engine ... brrr ... stale tomu nieco chyba ... :E
to je pravda lebo furt cosi co bolo dobre v predchadzajucich castiach jednoducho odj**u neviem preco.. napriklad mohli zaradit aj hru za policajta (vid NFS v trojke to asi bolo) alebo preteky z jedneho bodu do druheho po checkpointoch(vid jednotka) a aj ovladanie mohlo byt podstatne realistickejsie (vid NFS 5)
Používateľov profilový obrázok
l0k1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: St 10. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: SVK - Bratislava

BEST TIME

Príspevok od používateľa l0k1 »

Skuste dat custom race - sprint - NFS WORLD LOOP (asi najdlhsi okruh) a ZAKOLKO to prejdete...So zakladne upravenou Imprezou cca 7:28
NB Acer Aspire E15
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

inak ma to chytilo asi najviac od cias NFS5-PU, je to rychle grafika fajn aj auta ujdu,

onee neviem co znamena ten "plamen" v kruhu a mam tam 2x ??? inac pocas jazdy sa nedaju menit audiotracky, iba v menu(alebo to len neviem nastavit?) a v DRAG race auto na volant absolutne nereaguje - teda uplne pomaly a opozdene - to iste si pamatam aj v NFS-U ze to bolo neda sa to nejak odstranit ???

inac mohli dat aj nejaky pohlad z auta spoza pristrojovky, a normalne nocne preteky zo svetlami, vid NFS 3, 4, to bolo super, ozaj by sa dalo kopa veci vylepsovat, len si nedaju povedat :)

EDIT: a to ovladanie tiez mohli lepsie poriesit, aspon dat nejaky realistic mode, ale to uz chcem vela aj tak je to dobre a tne mustang je vcelku nadupane auticko..
Naposledy upravil/-a DiwaSwina v Po 05. Dec, 2005, 22:34, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ten plamen znamena to, ze cim ho mas vecsi, tym si zaujimavejsi pre fizlov, teda ta radi nahanaju ... znizujes ho vizualnimy upravami auta ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

CrakeN napísal:ten plamen znamena to, ze cim ho mas vecsi, tym si zaujimavejsi pre fizlov, teda ta radi nahanaju ... znizujes ho vizualnimy upravami auta ... :wink:
a naco to je vlastne dobre ???? ja chcem jazdit nie sa natahovat s fizlami..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"