Google Chrome - otazky

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
exoomer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Ne 13. Apr, 2008, 14:00

Google Chrome - otazky

Príspevok od používateľa exoomer »

No, chcel by som prejst na Google Chrome, ale mam zopar otazok:
1) Mozno niektori z vas poznaju addon "All-in-One Gestures" na MFF. Tento addon mi velmi ulahcuje pracu a tak by som rad vedel, ci existuje nieco podobne aj pre Chrome
2) Dalsi addon je "Web Developper", takze rovnaka otazka ako c. 1
3) To iste pre doplnky "HackBar", "SQL Inject Me", "XSS Me"
4) Nastavenia. Zdaju sa mi strasne chabe, nic sa tam poriadne neda nastavit (napr. mi tam chyba rychlost scrollovania, javascript on/off, kontrola pravopisu) takze bud som slepy, alebo potrebujem vediet ci je mozne niekde najst nejake pokrocilejsie nastavenia.
5) Cookies - daju sa nejakym sposobom upravovat/menit?
6) Daju sa vobec najst nejake poriadne addony na Chrome? Pozeral som na nete par veci, avsak vacsina je uplne chaba, takze nemam velmi chut travit hodiny hladanim a nakoniec zistit ze aj tak nic neexistuje.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3771
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Google Chrome - otazky

Príspevok od používateľa lezgy »

odpoviem ti ako lama

chrome mam uz asi 2mesiace a okrem zvysenej rychlsoti oproti IE, Mo, opere, nebadam ziadny bezpecnostny utok resp ziadne problemy ohladom zobrazovania kadecoho
jedine co mi raz ide raz nie, je zobrazovanie stvorcekov na zafajknutie temy na gmaile, ak ho chcem zmazat
vyriesil to outluk
ten ma zase s...e inym sposobom :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Google Chrome - otazky

Príspevok od používateľa newmi »

na chrome je fakt veeeelmi malo adonov, ked chces pouzivat to co si pisal, zostan pekne pri Firefoxe.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Programy a problémy s nimi"