TOSHIBA L505-111

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Owerclocked
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Pi 06. Mar, 2009, 00:49
Bydlisko: Bratislava

TOSHIBA L505-111

Príspevok od používateľa Owerclocked »

Uz dlhsiu dobu uvazujem nad kupou noveho notebooku a v najblizsom case t.j. december-januar.
Hladal som mnoho typov, ale tento http://www.alza.sk/toshiba-satellite-l5 ... 142311.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sa my pozdava najviac.
Budem ho zvacsa pouzivat na Microsoft Office, mierne programovat, prace s internetom, ale rad si vo volnom case zahrajem dajake hry ako Crysis, Shift a aj GTA 4 s vypnutimi tienmi.
Hladal som mnoho modelov, ale za pomer: cena/vykon som nenasiel ziadny, ktory by som k tomu mohol porovnat. Nemam skusenosti
s TOSHIBOU a neviem ci sa to oplati. Este Acer sa my celkom pozdaval, ale vraj sa mnoho modelov rychlo kazi.
Takze oplati sa my to?
Este je tu druha varianta. Pokial by sa nasiel notebook do 750eur s vydrou nad 7hodin /samozrejme by som uz tie hry vypustil/ tak by
som mohol zobrat aj iny.
stehan

Re: TOSHIBA L505-111

Príspevok od používateľa stehan »

Nazdar, ja tiez rozmyslam o tomto notebooku alebo Sony Vaio NW21MF. Ta Toshiba je vykonnejsia hlavne v grafick. karte, ale pocul som ze na tej Toshibe su zle panty. Ze to uchytenie displeja je zle, neviete niekto o tom nieco? nenasiel som ani recenziu na tento NB...a asi Sony s typom displeja X-Black ma na podsvietenie 2 CCFl trubice a myslim ze ta Tohsiba ma iba 1 CCFL trubicu...
Owerclocked
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Pi 06. Mar, 2009, 00:49
Bydlisko: Bratislava

Re: TOSHIBA L505-111

Príspevok od používateľa Owerclocked »

Aj ten sony vaio vyzera slusne, ale skuste niekto viac poradit velmi rad si ocenim keby sa do tych zhruba cca 750 max 1000eur nasiel NB s lepsim procesorom, popripade grafikou ci vydrzou.

Návrat na "Mobilné PC"