Internet connection sharing disabled by admin

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
lunchmeat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 24. Nov, 2009, 12:16

Internet connection sharing disabled by admin

Príspevok od používateľa lunchmeat »

Zdravim.
V praci si chceme sparvit mensiu wifi siet pomocou USB wifi s podporou soft AP.
toto vsetko funguje, ale problem je ten ,ze ked chcem zdielat internet z nasej firemnej siete, proste to nejde, polozka bridge connections nie je vysvietena a v zalozke ICS je veta: disabled by network administrator.
trochu som patral na internete a zopar odkazov hovori ze sa do zapnut tu:
Policy Path: Administrative Templates\Network\Network Connections
lenze ja to v systeme nevidim( polozka network connection chyba)

A otazka: vie niekto ako by sa dalo ICS zapnut, pripadne existuje nejaky program ktory by bridgol tieto spojenia aby sme boli schopny sa cez nasu malu wifi siet dostat na internet?
ps: Windows XP profi
account s pravami admina
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Internet connection sharing disabled by admin

Príspevok od používateľa newmi »

no tak to je divne lebo aj bez prav admina musis network connections vidiet, nieto este s pravami, nie?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
lunchmeat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 24. Nov, 2009, 12:16

Re: Internet connection sharing disabled by admin

Príspevok od používateľa lunchmeat »

network connections vidim..ide mi len o zapnutie ci uz ICS(internet connection sharing) ktoru najdes ked kliknes na nejake sietove spojenie-properties-zalozka advanced (ja tam mam pod ICSkom prave tu vetu, ze je to vypnute sietovym adminom)
alebo bridge connections aby som mohol zdielat internet aj na vytvorenej wifi sieti.

Návrat na "Siete"