Bezdratove pripojenie

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
pripojenie

Bezdratove pripojenie

Príspevok od používateľa pripojenie »

Dobry den, som laik, zaciatocnik a tak sa Vam bude zdat moja otazka zrejme absurdna, avsak...

po nakliknuti Start/ovladacie panely/sietove pripojenia najdem moznost " pripojenie k miestnej sieti"
to samozrejme funguje,pouzivam ho,avsak naskytla sa moznost pripojenia aj bezdratovo.
Na internete je mnozstvo navrhov,ako na to, avsak ja neviem, ako vobec to bezdratove pripojenie do Start/ovladacie panely/sietove pripojenia pridam. Ak by niekto nasiel chvilku strpenia a vysvetlil mi to, pripadne poslal link ako na to,bol by som velmi vdacny.

S pozdravom Milan
lunchmeat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 24. Nov, 2009, 12:16

Re: Bezdratove pripojenie

Príspevok od používateľa lunchmeat »

to pripojenie sa ti tam prida samo, ked si kupis WIFI kartu,
inac zislo by sa trosku obsirnejsie opisat par veci, mas notebook, alebo desktop PC, mas wifi kartu, alebo nemas wifi kartu, + pokial sa ti naskytla moznost bezdrotoveho pripojenia, nemoze ti pan dotycny ''naskytol'' poradit? yahooo
pripojenie

Re: Bezdratove pripojenie

Príspevok od používateľa pripojenie »

lunchmeat napísal:to pripojenie sa ti tam prida samo, ked si kupis WIFI kartu,
inac zislo by sa trosku obsirnejsie opisat par veci, mas notebook, alebo desktop PC, mas wifi kartu, alebo nemas wifi kartu, + pokial sa ti naskytla moznost bezdrotoveho pripojenia, nemoze ti pan dotycny ''naskytol'' poradit? yahooo
ide o pripojenie na pracovisku, nie na notebook,ale desktop PC

Wifi zariadenia su nainstalovane, staci " len " sa na ne pripojit

cize,treba nejak pozistovat veci ohladne wifi karty,hey? neda sa to " len tak" ?

vdaka
lunchmeat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 24. Nov, 2009, 12:16

Re: Bezdratove pripojenie

Príspevok od používateľa lunchmeat »

admina tam niekde na okoli nemate?
ale fajn...pokial je vsetko tak ako popisujes, podla mojich skusenosti by sa bezdrotove pripojenie malo zobrazovat v sietovych pripojeniach, kedze ho tam nevidis, asi to tak nebude.
A zaujimalo by ma, pokial mas funkcne kablove pripojenie na pracovnom PC, aky ma vyznam bezdrotove...?

// aky mas windows a o ake wifi zariadenie ide, ktore mas v PC (USB WIFI, alebo WIFI sietova karta ?)
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Bezdratove pripojenie

Príspevok od používateľa matopd »

A to ako cez wifi pripajat desktop je lepsie ako kablom???

nechapem co chces...

M

Návrat na "Siete"