rozobratie lcd na notebooku HP

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

rozobratie lcd na notebooku HP

Príspevok od používateľa reker1 »

zdravím, nerád zakladám novú tému ale nepodarilo sa mi nikde nájsť čo potrebujem.
Zlomil sa mi záves displeja na notebooku HP nx7400 je to už starší model a tie závesy som si už objednal na ebay, no potrebujem vedieť ako vyberiem tie staré, či nemáte niekto návod ako rozobrať notebook. Potrebujem sa dostať k tým pantom čo spájajú displej s druhou časťou. Zdá sa mi že by som mal nejako otvoriť tú vrchnú časť kde je ovládanie wifi hlasitosti a zapínanie notebooku. ale nerád by som tam niečo zlomil. Ak mi viete poradiť budem dosť vďačný.
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Re: rozobratie lcd na notebooku HP

Príspevok od používateľa Patko19 »

vyberies baterku a od spodu tam budu 3 ploche srobiky. tie odtiahnes a potom pomalinky vylupnes ten horny plast kde mas tlacitka na zapinanie.na tom plaste bude od spodu kablik ktory jemne vytiahni z maticnej dosky notebooku. potom uvidis tie tvoje zlomene panty. su utiahnute 2 srobmy kazdy pant (zaves)
predpokladam ze budes musiet aj display vyberat. takze na display su take gumove gulicky a kococky ktore vylupnes nozikom, su samolepiace. potom najdes dalsiu sadu srobikov. vsetky ich odtiahni a potom trosku tvrdou silou musis vylupnut dekel krytu. tento notebook som uz rozoberal a ten kryt siel fakt na :shit: dole a este horsie naspat.
ale ak budes opatrny tak sa nic nestane.
hodne zdaru
vsetko mi je jedno
Používateľov profilový obrázok
reker1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 25. Dec, 2007, 08:00

Re: rozobratie lcd na notebooku HP

Príspevok od používateľa reker1 »

Ďakujem veľmi pekne, ten displej sa mi podarilo rozobrať už aj pred tým len som nevedel ako odšrobovať tie panty....ešte raz vďaka...

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"