Fibernet, vypadky spojenia?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
panda
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Fibernet, vypadky spojenia?

Príspevok od používateľa panda »

Mam Fibernet od Orange a v poslednej dobe som si vsimol pomerne caste vypadky spojenia. Je to iba u mna, alebo mate podobnu skusenost?

Lokalita je BA - Ruzinov. Vypadky trvaju tak okolo 5-10 minut, potom sa to samo obnovi. Byva to aj par krat za den, najma posledny tyzden. Prejavuje sa to na viacerych kompoch doma sucasne. Domaca siet ale vypada ze funguje v pohode.
johnyHV

Re: Fibernet, vypadky spojenia?

Príspevok od používateľa johnyHV »

Pocuvaj fibernet ma teraz vypadky z toho dovodu ze v orange robia upravy serverov a restartuju servery zalezi ci sa ti ta biela hovadina ONT vypina alebo nie ale toto moze byt sposobe aj D-Linkom volal si im ? ak zavolas poslu ti servisneho technika.... Oni to potom riesia skus im tam cinknut neopravneny vyjazd je iba za predpokladu poskodenia optiky takze bat sa nemusis ze zato budes cvak... Servisny technici budu z Telemontu vpohode typci a vedia co robia neboj....



Este ma napadl ten D-link sa restartuvava ?
Používateľov profilový obrázok
panda
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Fibernet, vypadky spojenia?

Príspevok od používateľa panda »

diky za odpoved, vsimol som si to az teraz.

tak to vypada, ze uz je to v poriadku. dalsie vypadky som si posledne tyzdne uz nevsimol. ked to neslo, vacsinou nepomohol ani restart dlinku. nabuduce skusim zavolat na ten support. dik

Návrat na "Siete"