pomoc NX6600

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
sysell

pomoc NX6600

Príspevok od používateľa sysell »

Cavte mam taky problem, klupil som grafiku MSI NX6600 256 MB, vyzera ze vsetko je v poriadku len ked chcem pustit hociake video na lubovolnom prehravaci komp zamrze, respektive sa tvary ze ide nemormalne pomaly, skusal som pod win 2000, aj XP. Prosim poradte fakt neviem co robit.
Vdaka
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Standartne testovanie: robi to aj pri inych VGA ovladacoch? Skusal si tu NX6600 aj v inom kompe? Nemas dobre Kodeky? :wink:
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa izopd »

KeD si ju hodil do kompu namiesto povodnej,preinstaloval si si vobec ovladace?Treba skusit aj reinstal kodekov a prehravaca.KeD nie natiahnut nanovo windows aj to mohlo pomoct.
Este by si mohol spomenut ci ti blbne aj pri inych aplikaciach,nejakych hrach,alebo 3d markoch...
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

...robi ti to aj pri hrach :? ...alebo len pri prehravani videa?
sysell

Príspevok od používateľa sysell »

cavte diky za odpovede uz je to ok, som debil nainstaloval som original drivery z CD - neslo, potom nejake najnovsie zo stranky MSI a stale to iste, az potom som dal origis od nvidie a teraz je to OK, zbytocne som robil paniku - sory. A robolo to len pri prehravani videa vo windowse, vsetko ostatne islo uplne v pohode.

Návrat na "Grafické karty"