Win7 vs GeForce MX 440

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3008
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Win7 vs GeForce MX 440

Príspevok od používateľa yesper »

yaspe :-D , kusok inak.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8682
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Win7 vs GeForce MX 440

Príspevok od používateľa shiro »

Vacropoli napísal:no teda neviem ako to robíte vy. ale mne sedmička pekne behá aj na 512mb(533mhz)RAM v dual channely s celeronom (2,3?) a X600 porovnal by som to asi tak ako na mojom kompe... teda duo 2x2,2ghz a 2x1(800mhz)gb ram... ja tam rozdiel ani necitim... teda samozrejme pri bežnom prehliadaní internetu.. a podobne... (samozrejme o 0,1s je moj komp rýchlejší)
inak nad 512 a nad ten windows pracuje rýchlo.. (samozrejme ak by šlo o SSD disky tak tam asi rozdiel bude :D)
ide dosť o HDD ktorý je v počítači... teda ja mám takéto skúsenosti.. a beha mi sedmička aj na 512(pred tým 256.. ale to už bolo swapovanie a pomalý štart) 1,3GHZ althon či niečo podobné... tam je trošička cítit už pomalosť systému... ale aj to nie som presvedčený či sa týka zostavy... skôr toho 80GB HDD.... :bye:
neserte ma, a nenúťte ma to celé vyfotiť... :E
___
EDIT: inak pre znalcov... ten komp s 256MB sa musel windows instalovat s 512kou požičanou... :-)
ano...podobne kecy ako hranie crysisa na 2GHZ celerone, 2GB RAM a geforce 8600...a este napis ze na plne detaily. pozname.
OS na tom mat mozes, ale praca s nim je neustale cakanie.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Win7 vs GeForce MX 440

Príspevok od používateľa FEAR »

Co sa tu clovek za veci nedzozvie...
to - Vacropoli "teda samozrejme pri bežnom prehliadaní internetu.. a podobne... " si skus niekedy otvorit taskmanagera ked si otvoris 4 okna prehliadaca nejaky youtube atd.. a sa pozri kolko len zerie take bezne prehliadanie netu,... aj ked sice neviem kolko ti to ukaze na tej 512MB ram(aby sa aj systemu daco uslo) .... ja sa aj cudujem ze este shiro ma na to nervi reagovat :D chlope ked necces dostat porazku tak obmedz navstevy na tomto fore ... ja to citam a takoj zatvaram ... prosto z dovodu ... absolutne uz to nema cenu rozoberat ... take kidy no nemas sancu .. nechat to tak a :) sak nema sajnu jak ide XP z 256MB ram ... no z dnesnymi aplikaciami a vsim vsudy totalne naprd ... ale na 7micke to brzdi disk ... no ,,, normalne mackam zavriet vlakno a idem dalej .. :)
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3439
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Win7 vs GeForce MX 440

Príspevok od používateľa stanomx »

:-) :bye:
____
EDIT: FEAR ...
chlope ked necces dostat porazku tak obmedz navstevy na tomto fore
niekto si tu veľmi verí... podľa veku napísaneho v profile si síce starší ... ale takéto podpichovanie svedčí o niečom inom... nič v zlom ale nenavážaj sa do mňa.. no čo už typické slovensko... nezaprieme sa :good:

Návrat na "Grafické karty"