Odstránenie reklám pre registrovaných uživatelov fóra

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
kore
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Št 12. Feb, 2009, 16:19
Bydlisko: Prešov

Odstránenie reklám pre registrovaných uživatelov fóra

Príspevok od používateľa kore »

Rad by som bol keby ste odstranili tieto reklamy, a zostali by iba pre neregistrovanych uzivatelov, ked ze forum mi nacitava po tieto reklamy, a dost dlho ostane stat a nacitavat, neviem ako vy, ale nepouzivam jeden z pomalych internetov, a taketo brzdenie sa mi zda dost obmedzene. Niekedy mi to lezie na nervy. :rolleyes:
Obrázok
ASUS MAXIMUS III GENE . INTEL® Core™ i3 540, 3007.0MHz@4600.0 MHz (200.00 * 23) 1,305V, 32nm, IGP OFF, Noctua NH-D14 . Corsair 2GB DDR3 1333@1565MHz CL10-8-8-20 TWINX XMS3 1,6V. MSI N9800GTX+ 2300/760, AC Accelero S1 rev.2 . WD3200AAKS CaviarBlue 320GB . Corsair HX520 . COOLERMASTER CM692 II Advanced . Windows 7 x86 . SteelSeries Kinzu with SteelPad QcK+
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Odstránenie reklám pre registrovaných uživatelov fóra

Príspevok od používateľa RP »

Rozdelim to na dve veci.

Prva, pomalost nacitavania reklamy. Riesim to, konfigurujem novy, vykonnejsi reklamny server. O tyzden-dva by to malo byt rychlejsie.

Druha vec. Zaiste chapes, ze tak ako sa zobrazuju reklamy v TV/radiach/tlaci, tak sa budu aj tu. Mozes si zaplatit HBO, a nemat reklamy, ale pokial si nepriplatis, tak z reklamy platene media ich budu vysielat.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"