problem s citanim dvd (prosim pomoooc suri mi to!!!!

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

problem s citanim dvd (prosim pomoooc suri mi to!!!!

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

ahoj
poprosil by som vas o pomoc mam napalovacku lg 4167b a nove pc ... mam par hier ktore mi nechce precitat .... hocikde inde idu ale mne na mojej mechanike nie... nieje to kvoli mediu pretoze niektore benq idu niektore nie .... tak som si pozical napalku na ktorej to bolo palene a na 100% ide a na mojom pc mi to zas necita!!! neviem co s tym som bezradny... jumpre su dobre nestavene skusam aj primary aj secundary ide chanel aj tak to nejde...

prosim pomozte mi dost som z toho mimo

niekde na maticnej by asi malo byt asi nieco zle nastavene nie? mma byt ultra dma 0,1 2?? ktore? aleob ine??? je utlra dma 2 aktivne... prosiiiiiim pomozte

inac na tych dvd suu image hier
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

daemon tools alebo hocijaka ina virtualna mechanika... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

??? to akoze co a daemonom??? akoze ked mi nenacita tie subory tak ich asi nemountnem kua ne? :E

NECITA MI DVD NIEKTORE!!! (A NA NICH SU IMAGE HIER,ALE NIEKTORE S IMAGMI CITA AJ TEJ ISTEJ ZNAcKY) NEJDE O TO zE NEVIEM cO S TyM ALE O TO zE SA TVaRI zE MaM PRaZDNE Dvd DNU!!!!
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

Mno jednoducho niektore mechaniky citaju napalovane media lepsie ako ostatne a niektore horsie. Vzdy to tak bolo a vzdy bude. Na to je dobre citat testy v casopisoch, lebo na nete ich je malo, kde testuju ako dobre citaju media. Proste si chytil zlu mechaniku.

Ale nevesaj hlavu a mrkni sa na web vyrobcu, ci nemaju dostupny na stiahnutie novsi firmware k tej mechanike. To by malo pomoct :wink:
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

asi som to nezrozumitelne napisal kua

nechce mi citat dvd s imagmi hier... niektore hej niektore nie (rovnakej znacky) stale nevie tie iste... vsade idu normalne mne nesli... pozical som si mechaniku na ktorej boli palene a 100% idu... napojil som ju na MOJE PC a zase necitalo tie ktore ani na mojej napalke!!!! takze chyba NIEJE V MECHANIKE ale pravdepodobne niekde vo windows alebo niekde je nieco zle nastavene a na to potrebujem prist!!! :cry:

EDIT: FW nieje novsi ako ten co mam (su len dva o viacerych neviem) ale hovorim ze aj na mechanike na ktorej to cita po napojeni do mojho pc nenacita... takze asi aj moja je funkcna... len nieco v pc je zle a neviem co
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

Tommy_Verceti napísal:??? to akoze co a daemonom??? akoze ked mi nenacita tie subory tak ich asi nemountnem kua ne? :E

NECITA MI DVD NIEKTORE!!! (A NA NICH SU IMAGE HIER,ALE NIEKTORE S IMAGMI CITA AJ TEJ ISTEJ ZNAcKY) NEJDE O TO zE NEVIEM cO S TyM ALE O TO zE SA TVaRI zE MaM PRaZDNE Dvd DNU!!!!
neviem ci sa da mechanika aj zle zapojit,chyba winov-sotva... takze len to pekne otvor cez vitualnu dvd, ake su to iso-subory,image aku maju priponu?,aku tam mas nainstalovanu virtual.cd?
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

uz ma nestvi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :E :E :E
DVD NENAciTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NENAciTA OBSAH DVD!!!!!! UKAZUJE zE JE PRaZDNE NEROB ZO MnA DEBILA! (LEBO ROBis OPAK)

radsej uz tu neprispievaj kazis mi akurat vianocnu naladu

Vesele vianoce vsetkym
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

kamo ja ti chcem pomoct ale ked nechces...sa ta pytam co mas za virtualku ved iso subory najlachsie zobrazis cez nu...ak to samozrejme ide...jati rozumiem ze to dvd nenacita,ale vsak to zastrc a otvor cez ten daemon robis to tak? ak ano srry...ale v tom pripade je to...hm...
sry ja blb robim x veci naraz a nejak mi to zaplo az na 3x.. :roll: :SU:
Naposledy upravil/-a jose v So 24. Dec, 2005, 20:26, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

pochop nejde o problem ci ide otvorit iso alebo co! ide o to ze obsah media neotvoris!!! nie obsah imagu!!! cez daemon si mozem vies co ked ti ukazuje ze cd je prazdne!!! rozumies??? pc sa tvari ze je dnu prazdne medium... tak asi sa neda mountnut prazdne cd na ktorom nic nieje ne??? image si viem otvorit ale ide o to ze nenacita ani tie image na dvdcku!!! ako PRAZDNE DVD!!!!!!!!!!!!
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Problem bude asi v mechanike bo mam tu istu a vsetky hry mam len ako IMAGE a vsetko ide bezproblemovo...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

tommi, mozes vyskusat tu LG v inom PC, ak sa bude spravat rovnako, tak budes vedet ze to je nou, ak pojde normalne, tak to bude doskou, konkretne radicom. Osobne ti neviem inak poradit. Mozno skus inu znacku medii, konkretne Verbatim, Imation,Traxdata.
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Tommy_Verceti
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Tommy_Verceti »

no sranda sranda je to lebo po reinstall win mi to cita v pohodicke :) takze tipujem ze ten daemon je navine... nieco tam pototo aj s SPTD alebo tak nejak... aj s kernelom neviem ci cele problemy s pc neboli kvoli nemu... teraz mam stary dobry alcohol je super a vsetko ide jak ma... :)
CPU: A64 4400+ X2[Cooler Thermalright XP-120+Nexus 12cm]; MB: ASUS A8N-SLI Premium; VGA: HIS ATi Radeon 1800XT 512MBDDR3[Cooler A-C Accelero II]; Mem.: Corsair 2048MB 3500LL TwinX Pro; SB Audigy 2 ZS; Western Digital 16MB cache 250GB SATAII; Enermax Liberty 500W; LG 4167B; Case: TT Tsunami Dream; Mon.: LCD Philips 19".....

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"