Problem so starsim diskom

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Ing.zoidberg
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Pi 11. Sep, 2009, 18:36

Problem so starsim diskom

Príspevok od používateľa Ing.zoidberg »

Caute . momentalne riesim jednu dilemu . ide o to ze mam dva IDE disky . na jednom je win xp ktory je poskodeny a nejde spustit plus su na nom subory ktore potrebujem . dalsi disk bol prazdny teraz som tam anhodil novy OS a pekne ide . no potreboval by som veci z toho druheho disku . ked ho pripojim a pc zapnem samozrejme ako narocky mi zacne bootovat ten poskodeny OS . skusal som aj na druhom pc no to iste . skusal som aj nahodit disk pocas chodu pc no nezobrazilo mi ho . ako by ste to riesili vy ? vdaka za odpoved
Používateľov profilový obrázok
donner
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 603
Dátum registrácie: Po 16. Nov, 2009, 17:01
Bydlisko: Kosice, Praha

Re: Problem so starsim diskom

Príspevok od používateľa donner »

ten kde je dobry OS daj ako Master a ten druhy ako Slave, v Biose nastav tomu so spravnym OS vyssiu prioritu
Spoiler: ukázať
CASE: LanCool PC-K58 + Gelid Silent 12 + Nanoxia DX 14
PSU: Seasonic X-750 single sleeved
MB: ASUS M2N
CPU: AMD Athlon 64 X2 4800+ 2500MHz | CPU COOLER: AC Freezer 7 Pro Rev.2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 560 Super Overclock
RAM: 2x2GB Kingston 800 CL5
LCD: acer X192W
HDD: Seagate 1TB 7200.12 ST31000528AS
DVD-RW: LG GSA-H55L
MOUSE: Razer Abyssus + SteelSeries QcK
KEYBOARD: Genius SlimStar 311
OS: Windows 7 Ultimate
Ing.zoidberg
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Pi 11. Sep, 2009, 18:36

Re: Problem so starsim diskom

Príspevok od používateľa Ing.zoidberg »

vdaka . teraz je tu druhy problem . mam dva pc . v kazdom jeden disk s OS . najskor som skusal ten disk v jednom potom v druhom . v jednom je win 7 a ked tam je napojeny disk tak mi ho nenacita proste nakresli to logo win ako keby sa nacitaval a nic ... na druhom v tom xpcku sa mi nejako podarilo dostat do systemu s tym diskom no nezobrazilo mi ho . je to cudne . myslite ze ma cenu skusat to alebo sa musi rovno naformatovat ? su tam dolezite veci :(

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"