Kde je problem? Nastavenie routra?
Re: Kde je problem? Nastavenie routra?
Ja som este rozmyslal ohladom toho hamachi. Pri instalacii je taka moznost "povolit MS sluzby" alebo tak akosi, to si skusal?
- zodiaq
- Používateľ

- Príspevky: 2290
- Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
- Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Re: Kde je problem? Nastavenie routra?
Neviem co myslis, ak to ze ci sa ma hamachi odblokovat vo win firewalli tak to mam povolene, prekazka je v routri tym som si 100% isty.
Re: Kde je problem? Nastavenie routra?
Nie, to nie, myslim pri instalacii, je tam ponuka povolit sluzby MS (zrejme sharing ako v lan), to by som skusil povolit. Zda sa mi, ze je to mozne aj zmenit v uz nainstalovanom hamachi, skus.

