APB - All Points Bulletin (MMO GTA style)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

APB - All Points Bulletin (MMO GTA style)

Príspevok od používateľa MichiGen »

Obrázok

http://www.apb.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rozhovor s tvorcami s gameplayom

Inak momentalne bezi uzatvoreny betatest, ja v nom niesom, ale ti co su, si hru naramne vychvaluju. Ak je tu niekto kto ju hra mohol by sa podelit o dojmy.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Pascal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 222
Dátum registrácie: Po 08. Dec, 2008, 22:41
Bydlisko: Senec okolie

Re: APB - All Points Bulletin (MMO GTA style)

Príspevok od používateľa Pascal »

Tak ja som v bete a neviem mam zmiestane pocity.
Hra ma okolo 7.5 GB, pre nas region je tusim iba 2h beta Dalsia je bud dnes alebo zajtra neviem teraz

No Prve co ma zarazilo je Grafika. aj na Full a vsetko to vobec nevyzera ako na videach ziadne detaily a vobec nic.

No tak som si vytvoril postavu, tiez som tam nevidel nejake detaily.

Potom som hodinu behal z bodu A do bodu B, a uz ma to odst nudilo. Potom tam je nieco ako Social tam sa iba nakupuju vecy, upravuje auto oblecenie .... vacsina tam behala v zakladnom :D

Potom su tam dalsie 2 moznosti jedno je mesto a druhe akoby pristav alebo take nieco.

No tak som skusil mesto. Ulice dost prazde AI tam je minimalne.

Nejako som stale neprisiel aku ma ta hra pointu. GTA SA MP ma bavilo zatial 1000x viac

No Tak ja som sa dal k policajtom. Objavite sa na stanici idete dole na parkovisko stlacite F a objavi sa vam vase auto. A potom uz asi treba iba behat a chytat zlodejov alebo co. No ked som nejakych zbadal, vystrielal som tam zasobnik, ale oni ma hned dali dole. To strielanie je uplne cudne. Ovladanie auta tie ncmoc.

Snad je to len tou Betou, zatial som neprisiel na pointu hry. ak by niekto vedel co tam mam vlastne robiť napiste

Kto by chcel do bety na apb.com vyplnte formular, kym vam poslu mail dost to trva :D
AMD Ryzen R7 1700X @3.85 , CRYORIG H5, R9 270, 16GB ram,

Návrat na "Hry a problémy s nimi"