Toshiba A200 Satellite a Windovs7

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Re: Toshiba A200 Satellite a Windovs7

Príspevok od používateľa Marek »

Tak som v nedelu kukol stranku Toshiby, drivery a aplikacie na W7 uz su k dispozicii, tak som preinstaloval cely system nanovo, vsetko slape ako ma. Jedine co nejde, je zobrazovanie zmeny hlasitosti, tak ako to bolo pod XP. Ma toto vobec Toshiba pod Vistou/7?
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Re: Toshiba A200 Satellite a Windovs7

Príspevok od používateľa Marek »

Dnes som nahodil na frajerkinu A200 W7 Pro a veru FN klavesy vobec nejdu, ani nevyskocia tie horne ikony po stlaceni FN. Samozrejme softvware je nainstalovany (Value added package). Predtym tam bolo XP aj s Biosom pre XP, tak zrejme treba nahodit Bios pre Vistu, lebo iny na strankach Toshiby nie je.
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Re: Toshiba A200 Satellite a Windovs7

Príspevok od používateľa Marek »

Tak sa podelim so skusenostou.
Ani po prepaleni Biosu pre Vistu FN klavesy nenabehli. Googlim a zistujem ze treba doinstalovat Flash cards utility support, ktory k danemu modelu ani nebol zverejneny tak som musel hladat pri inych modeloch (napr L500). Potom to konecne nabehlo a funguje.

Dalsia vec touchpad. Od zaciatku tam bol nainstalovany Synaptics, aj bolo pisane ze tam je Synaptics. Tak nainstaliujem najnovsi driver a skrolovanie samozrejme nejde. Ono nefungovalo urcitu dobu ani pod XP ale to som vedel ze je softwerovy problem. Nakoniec som zistil ze treba drivre od Alps, s nimi vsetko funguje ako ma.
sweeper
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 24. Mar, 2010, 20:45

Re: Toshiba A200 Satellite a Windovs7

Príspevok od používateľa sweeper »

ja mam A300 a dal som si tam win 7. na original toshibackej stranke najdes drivery . daj si toshiba-tro.de tam to najdes su tam drivery aj na win7 a je tam aj update na bios original nic to nepokazi
Notebook: TOSHIBA A300D-214 PSAHCE AMD Turion X2 Ultra 2,2GHz, ATI Radeon 3650HD 512MB + Hypermemory,320GB Hitachi SATA HDD, 4 GB RAM, Win7 Ultimate 64 bit.
PC: AMD Athlon XP 2500+, MSI/VIA VT 8237 KT600, GeForce FX 5700 GIGABYTE 128MB AGP, 512 MB 333 MHz RAM, 120GB SAMSUNG 5400 ot/m HDD PATA (SAMSUNG 250 GB 7200 ot/m SATA), Win XP PRO. SP3

Návrat na "Mobilné PC"