Nejde VYPNUT Notebook TOSHIBA A300 15X

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
ondrisek

Nejde VYPNUT Notebook TOSHIBA A300 15X

Príspevok od používateľa ondrisek »

Ahojte,

mam problem s vypnutim NTB. Vzdy, ked dam ponuka - start- vypnut tak sa mi NTB akokeby vypne(vsetko zhasne) ale v zapeti sa zapne do rezimu spania - bez zapnutia LCD - bez nacitania systemu.
Potom musim vzdy podrzat tlacidlo Power aby som ho vypol uplne...
Mam OS Vista.
Skorej mi to robilo iba zriedka,ze sa mi niekedy aj normalne vypol ale teraz dva tyzdne vzdy iba restartuje do rezimu spania...
Inak ide bez problemov...Skusal som vypnutie aj v nudzovom rezime, robi to iste

Stretol sa niekto s podobnym problemom?

Dakujem za vase odpovede
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Nejde VYPNUT Notebook TOSHIBA A300 15X

Príspevok od používateľa jararak »

ako vypinas notebook? tuknes v start na vypnut? to je standarne hybernacia. skus to urobit tak ze v start - tuknes na tu sipku vedla vypnut a vyberies si vypnut notebook.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
sweeper
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 24. Mar, 2010, 20:45

Re: Nejde VYPNUT Notebook TOSHIBA A300 15X

Príspevok od používateľa sweeper »

mne zase nejde zapnut ked ho prenasam vypnuty alebo v spanku alebo v hybernacii musim ho zapnut (svieti kontrolka ale nespusti sa) potom sa s nim trochu poprechadzat pod ramenom a potom sa spusti :D
Notebook: TOSHIBA A300D-214 PSAHCE AMD Turion X2 Ultra 2,2GHz, ATI Radeon 3650HD 512MB + Hypermemory,320GB Hitachi SATA HDD, 4 GB RAM, Win7 Ultimate 64 bit.
PC: AMD Athlon XP 2500+, MSI/VIA VT 8237 KT600, GeForce FX 5700 GIGABYTE 128MB AGP, 512 MB 333 MHz RAM, 120GB SAMSUNG 5400 ot/m HDD PATA (SAMSUNG 250 GB 7200 ot/m SATA), Win XP PRO. SP3
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: Nejde VYPNUT Notebook TOSHIBA A300 15X

Príspevok od používateľa Bird »

ondrisek napísal:Ahojte,

mam problem s vypnutim NTB. Vzdy, ked dam ponuka - start- vypnut tak sa mi NTB akokeby vypne(vsetko zhasne) ale v zapeti sa zapne do rezimu spania - bez zapnutia LCD - bez nacitania systemu.
Potom musim vzdy podrzat tlacidlo Power aby som ho vypol uplne...
Mam OS Vista.
Skorej mi to robilo iba zriedka,ze sa mi niekedy aj normalne vypol ale teraz dva tyzdne vzdy iba restartuje do rezimu spania...
Inak ide bez problemov...Skusal som vypnutie aj v nudzovom rezime, robi to iste

Stretol sa niekto s podobnym problemom?
Dakujem za vase odpovede
da sa to nastavit ze ked to stlacis tak sa to vypne, skus to pohladat ovladacy panel ---> možnosti napjania a tam niekde
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim

Návrat na "Mobilné PC"