Ktorý Internet??

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
matopd
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1002
Dátum registrácie: St 16. Jan, 2008, 14:00

Re: Ktorý Internet??

Príspevok od používateľa matopd »

to scarinko: vsak ved hej, ale musis uznat, nech sa chvali ako chce, aj tak sa mi zda dost sikovny na svoj vek.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ktorý Internet??

Príspevok od používateľa killswitch »

prosim, drzte sa temy. toto nie je vlakno o tom, ze kolko ma kto rokov ;)
Používateľov profilový obrázok
.:Rytmus:.
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Št 14. Jan, 2010, 22:56
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktorý Internet??

Príspevok od používateľa .:Rytmus:. »

Orange FiberNet je spoľahlivý, rýchly a lacný, ten zober :)
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Ktorý Internet??

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Ok.Však už som preňho rozhodnutý.Všem velice pěkne dekuji.Naschledanou.
Ak má ešte niekto nejaké pripomienky tak sem s tým, inak :lock:
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Neuveriteľné blbnutie PC

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Takže, aby som nemusel zakladať novú tému, tak ruším tému "Ktorý internet" a zakladám novú "Neuveriteľné blbnutie PC.No, neviem prečo ale hróózne mi blbne celý PC.Napr. dnes:Zapnem PC, čakam kým sa všetko načíta, potom spustím Firefox, nič nič a zrazu sa PC sam od seba reštartoval.Keď sa už zase spustil, počkal som, kým sa všetko načíta, potom spustil CSko, chvíľu som hral a zase reštart.Alebo ešte, asi včera, zapnem Firefox, nič sa nedeje a po pol hodine (nie obrazne, vážne pol hodina) sa spustil.A jak každý deň idem na net, neuveriteľne seká, napr. kým sa načíta Google 1-2minuty.No proste celý net (a niekdy aj samotný PC) ide hrozne pomaly.Alebo ešte (to sa mi stáva, keď rýchlo nedám heslo) :Zapnem PC, dám heslo, obrazovka "Vítejte" a tá tam aj zostala.Aj keď som to nechal 2 hodiny, nič.Neviem či by mi pomohol len reinstall Windowsu alebo niečo iné.
P.S.: Toto sa mi deje asi pár dní (3-4), a predtým mi Avast ohlásil 2 Trójske kone, Avast mi doporučil presunúť ich do truhly, a to som aj urobil.
P.S.2:Ešte stále mám net od T-Comu Turbo 2.
Dúfam, že mi pomôžete, Ďakujem.
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ktorý Internet??

Príspevok od používateľa killswitch »

zaloz si temu v prislusnej sekcii. tu lock.

Návrat na "Siete"