Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Makro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 627
Dátum registrácie: Ut 14. Okt, 2008, 13:51
Bydlisko: Poprad

Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa Makro »

Čau všetci.minulý rok som si kupil warhead.ako veľký fanušik som si ho chcel znovu zahrať.lenže keď som ho nainštaloval tak mi vyskočilo nejake hlasenie že som prekročil počet licencii či čo.Tak som googlil a zistil som že crysis warhead môžem ňainštalovať maximalne 5x.v podstate viac krát.ale len 5x môžem spraviť zmenu v HW alebo reinštalovať OS.a vždy pred tým to treba deaktivovať aby sa mi preniesla licencia.Lenže to som sa dozvedel až po tom ako mi to začalo vypisovať.
Takže teraz neviem totálne čo mam robiť.Nemáte niekto nejaké nápady ?
Ak by moderatory alebo admini chceli vidieť pokladničný blok tak pošlem jeho foto.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa faugusztin »

Skus http://activate.ea.com/deauthorize/" onclick="window.open(this.href);return false;
Makro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 627
Dátum registrácie: Ut 14. Okt, 2008, 13:51
Bydlisko: Poprad

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa Makro »

nie toto nefunguje.toto je ten deautorizator čo treba použiť pred reinštalaciu.skusim im dnes zavolať na technicku podporu.možno keď im nadiktujem môj key, tak to nejak overia a daju mi nový.mohli to ale napisať aspoň do knižky a nie len na net
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa zodiaq »

Nieco ako deaktivacia pocujem 1x...mam na Steame Crysis maximum edition...mam sa obavat niecoho podobneho?
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Makro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 627
Dátum registrácie: Ut 14. Okt, 2008, 13:51
Bydlisko: Poprad

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa Makro »

keď budeš chcieť reinštalovat os alebo budeš meniť hardware tak to pred tým musiš deaktivovoť.robí sa to tak že hru nechaš nainštalovanu a stiahneš si ten nastroj.ten ti deaktivuje hru.po tom ako to spravíš by hra nemala isť spustiť.tým padom si to spravil uspešne.akurat že ja som toto všetko nevedel.až po tom ako sa mi to stalo.treba to robiť len pri warhead.crysis netreba.ani crysis wars.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa crux2005 »

http://support.ea.com/chat" onclick="window.open(this.href);return false;

celkom ochotní sú, aj keď mne s BF BC2 veteran statusom nepomohli :rolleyes:
s pozdravom, crux.
Makro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 627
Dátum registrácie: Ut 14. Okt, 2008, 13:51
Bydlisko: Poprad

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa Makro »

dnes som volal na podporu ea.
poslali ma hneď na web že mam vyplniť formulár.
Tak som ho vyplnil a poslal.V ňom som uviedol aj svoj key.
Odpoveď sa mala dostaviť to 24 hodín.Ale odpoveď som mal už po hodine :)
Znenie:
Spoiler: ukázať
Dobrý deň,

ďakujeme za kontaktovanie zákazníckej podpory.

Na Váš cd-kľúč sme pridali ďalšiu licenciu a hra by už mala fungovať. Pridanú licenciu automaticky aktivujete spustením hry.

V budúcnosti začnite prosím využívať de-autorizačný nástroj, pomocou neho môžete aktívnu licenciu deaktivovať a uvoľniť ju tak na ďalšie použitie. Situácie, pri ktorých je potreba de-autorizáciu použiť, nájdete spoločne s návodom ako de-autorizovať, popísané na stránke:
http://eacs.custhelp.com/cgi-bin/eacs.c ... aqid=21809" onclick="window.open(this.href);return false;.

Deaktiváciu licenciízačnite prosím využívať, pretože ich navyšovanie znašej strany je obmedzené.

Za potiaže saospravedlňujeme.
ok ja to beriem.ich ochranu.Ale mohli by na tu deaktiváciu upozorniť počas inštalácie.alebo aspoň v príručke.
Hlavne že to funguje :)
MAPO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 478
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 16:26

Re: Crysis WARHEAD - Problem s licenciou

Príspevok od používateľa MAPO »

zodiaq napísal:Nieco ako deaktivacia pocujem 1x...mam na Steame Crysis maximum edition...mam sa obavat niecoho podobneho?
mám pocit že na STEAMe to tak nie je, lebo tam si zadáš key do hry a všetko ide cez STEAM, od stiahnutia, inštaláciu až po hranie
Spoiler: ukázať
| MB: Gigabyte MA-78G-DS3H rev. 1.0 | CPU: AMD Athlon 64 x2 5400+ BE @ default (200*14) / Brisbane, 65 nm / | RAM: A-DATA DDR2 4GB (2 x 2GB) 800+ MHz Extreme Edition @ default (800 5-5-5-18 1.8V) | GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512MB + Zalman VF830Cu @ default (625 # 1000) | HDD: SAMSUNG SpinPoint F1 HD502HJ (500 GB, 7200 ot./min.) | DVD: LG GH22LS30 | PSU: Fortron Saga+ 450P | CASE: Cooler Master Elite 330k |

Návrat na "Hry a problémy s nimi"