Samovolne restarty

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Samovolne restarty

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

Ahojte mam uz dlhsi cas taky problem ked spustim nejaku hru niekedy ide aj cely den pc a nehodi mi modru tabulku nasledne restart ale niekedy aj po 5min od spustenia .Uz nwm kde moze byt problem win 7 som uz 2x preinstalovaval nepomohlo.Proste nic nepomaha.Skusal som memtest nic chybne mi nezistilo.Zakladna doska je nova potom co sa mi stara pokazila.Update biosu som uz tiez skusal nic.Pc nie je overclock.

moj pc : intel core 2 quad q8400, a-data 2gb 667mhz extreme edition,asus maximus formula 2, WD 250GBsata2,ati readon 4890vapor-x 1gb, Thermaltake tr2 500w zdroj,thermaltake soprano case
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Re: Samovolne restarty

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

vyskusal som este pc pred chvilou pustil som chladenie na grafike na 80percent hral som 5min world of warcraft videl som tam nezrovnalosti v texturach a nasledne o 2min restart niekedy vyhodi aj modru tabulku ze memory niekedy inu proste ten pc si robi co chce uz fakt nwm co moze byt chybne ..este vyskusam prehodit graficku kartu z tejto na nvidiu 8600gt a uvidime ci to bude blbnut
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Re: Samovolne restarty

Príspevok od používateľa robour »

Kľudne by to mohol byť aj zdroj. Značka?
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Samovolne restarty

Príspevok od používateľa newmi »

vsak to napisal, zdroj ma thermaltake 500W
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Re: Samovolne restarty

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

zabehnem do servisu s tym uvidime co to moze byt ale este idem vyskusat kombinaciu jednej z tych ram so starou ramkou tiez ddr2 667mhz bo sa mi zda ze jedne ramka blbne ..ale netvrdim ze to nemoze byt zdroj vsetko je mozne...
Používateľov profilový obrázok
lucifer_sz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 61
Dátum registrácie: St 31. Jan, 2007, 08:00

Re: Samovolne restarty

Príspevok od používateľa lucifer_sz »

takze dosiel som k zaveru, ze ten restart pravdepodobne roby jedna ramka pretoze som pustil hru call of duty modern warfare 2 ked boly obidve ramky restart pc nastal.Ked bola ta zla so starou ddr2 512mb restart po par min hrania error pri nacitani novej kampane.Ked bola ta druha a stara ,hral som skoro hodinu a nic proste pc ide dobre.Nejdem este robit predcasne zaveri budem pokracovat v testovani a pokial pc pojde stabilne rozhodne budem musiet kupit novu ramku.

Návrat na "Hardware všeobecne"