Blikanie Pro Street NFS

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Blikanie Pro Street NFS

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar normalne som nainštaloval NFS prostreet a trailer ide v pohodičke vytvorenie profilu tiež a napísalo že load succesful apotom mi nabehlo menu hry no v tom vždy začne blikať celá hra normálne pol sekundy čierna obrazovka pol sekundy vidím a s ovládanim je to tiež tak keĎ chcem ísť o voľbu vyššie/nižšie tak aspoň 5x stlačiť skúšal som zapnuť vypnúť VS ale nepomohlo aj rozlišenie a nič ... tak nevim hru som radšej ani nezapínal vraví m dostal som s apo menu v pohode v menu to začalo takto blbnúť mám najnovšie 10.4 ovladače a win 7 ultimate directx 11 , 10 , 9c . kde by mohol byť problém podľa vás ? diki ...

Edit: inak ešte keĎ mi to začne blikať tak mi vyhodí ďalšie okno s čierným pozadím ako má príkazový riadok ... mal som v ňom písané niečo o Punkbusteroch že sa spúšťajú a tak bol tam aj údaj že" no master query " tak som googlil podľa tohto návodu som postupoval http://forum.i3d.net/clientside-technic ... rough.html" onclick="window.open(this.href);return false; po krok 4 . teraz keĎ spustím hru tak je to okno druhé už prázdné ale stále je tam keĎ ho zavriem zavrie sa aj hra . nie je možné aby sa medzi sebou nejako bili že chcú byť zobrazené raz to raz to a preto mi to bliká ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Hry a problémy s nimi"