Windows XP - problem z instalaciou

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
pato3691
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 08:01

Windows XP - problem z instalaciou

Príspevok od používateľa pato3691 »

Cavte rozhodol som sa nainstalovat Windows XP . To CD z ktoreho som instaloval mam uz par rokov a vzdy bolo vsetko v poriadku . No ked som zacal instalovat a dostal som sa ku kopirovaniu suborov zacalo vypisovat chyby ze nemoze zkopirovat subor . Tak som to daval preskocit . Tych chyb bolo asi 10 mozna viac . No potom napisalo chybu ze chyba subor a nemoze sa windows doinstalovat . Tak som teda nahodil Windows 7 a stiahol som nový Windows Xp . Tam uz instalacia prebiehala vporiadku . No az kym nerestartovalo a neslo sa do nastavenie kde sa nastavuje siet dava cd kluc ...... Restartovalo PC ukazalo Bios ako vzdy a pisalo stlacte klavuse pre botovanie . Tak som nic uz nestlacal lebo to bolo nainstalovane uz tak to robim vzdy . Jak prebehly vsetky tie bodky tak napisalo A Disc read error accurred . Please restart ctrl+alt+delete . A z toho som sa taktiez uz nepohol . Neviete co s tym moze byt ? Chcel by som ten Windows nainstalovat no z niecim podobným som sa stretol prvý krat . Dakujem za kazdu radu
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8610
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Windows XP - problem z instalaciou

Príspevok od používateľa shiro »

kup si original a problemy mat nebudes.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
pato3691
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 08:01

Re: Windows XP - problem z instalaciou

Príspevok od používateľa pato3691 »

Lol dakujem za radu asi to na mne vyzera ze peniaze môzem do luftu vyhadzovat . Super uz si utekam kupit .
Používateľov profilový obrázok
qq6600
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1651
Dátum registrácie: Št 11. Dec, 2008, 21:08
Bydlisko: Bratislava II

Re: Windows XP - problem z instalaciou

Príspevok od používateľa qq6600 »

Cital si pravidla fora?Asi nie,tak si ich precitaj a zvol ine forum...
:bye:

Návrat na "Operačné Systémy"