politicko-strategicka online hra

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
grof tocaky

politicko-strategicka online hra

Príspevok od používateľa grof tocaky »

hrate dakto eRepublik?
je to vojensko-politicko-spoločenská strategická online hra kde sa stretávajú ľudia z celého sveta. Je založená hlavne na komunikácii, takže je veľmi dobrá ak si chcete potrénovať dáky cudzí jazyk - hociaký, hrá ju totiž takmer celý svet. Okrem toho môžete podnikať, vydávať vlastné noviny, tvoriť národnú ale aj medzinárodnú politiku a samozrejme bojovať za svoju krajinu :D

Prakticky ide o kópiu reálneho sveta s reálnymi štátmi, s tým rozdielom že napriklad Slovensko je eSlovesnko a Rusko je eRusko a namiesto obyvateľov majú hráčov. A práve nedostatok hráčov je problémom nášho eSlovenska... Preto vsetci ktorých to zaujalo, mozte sa bezplatne zaregistrovať tu:

Kód: Vybrať všetko

http://www.erepublik.com/en/referrer/Grof+Tocaky
btw ano toto je moj reff link - vyhody z toho budem mat ale len pomerne male ale aspon vas budem mat hned vo friendliste a mozem vam pomoct so zaciatkami, ktore su pre niekoho trochu zlozite..

tu je este promovideo o eSlovensku (z cias ked nas okupovali Madari, dnes sme uz chvalabohu sami sebe pani no madari pre zmenu obsadili Cesko a vacsina Cechov je preto na Slovensku )

Kód: Vybrať všetko

http://www.youtube.com/watch?v=aIhbM5ryCHY
Este jedna vec registrujte sa na Central Slovakia... dozviete sa preco ;)
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: politicko-strategicka online hra

Príspevok od používateľa S4ne »

registroval som sa ;) zatial sa mi to celkom pozdava :)
MB: Asus M4A77TD CPU: AMD Athlon II X4 620+Scythe Ninja RAM: 2x2GB OCZ Gold 1600MHz VGA: Asus HD 4870 512MB+ACS1+120mm AC Fan HDD: Seagate 250GB PSU: Fortron 550W Black power
grof tocaky

Re: politicko-strategicka online hra

Príspevok od používateľa grof tocaky »

Cez PM v hre som ti poslal par zakladnych rad...
ak by si mal dake otazky tak mi napis ;)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"