GFWL-ERROR CODE: 0x800705b4

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
ANONYM_a2

GFWL-ERROR CODE: 0x800705b4

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

Zdravim,

vcera som si kupil Colin McRae Dirt 2...mam vytvoreny games for windows live /GFWL/ account a ako lokaciu mam USA, aby som mohol vôbec hrat hry ktore si kupim :wallbash: ...debilny microsoft sa nestara onic iba o peniaze......ked som hru nainstaloval /pouzivam steam/ tak odomna pytalo CD-key...ten som zadal a napisalo mi ze je teraz registrovany nenavratne na moj GFWL ucet...tak si vravim, fajn....vcera mi vsetko slapalo aj achievmenty sa odomikaly atd....dnes poobede tiez a teraz ked zapnem hru tak mi vyhodi hlasku:
ERROR CODE: 0x800705b4, v podstate sa jedna o to, ze môj pocitac zistil, ze som na slovensku, dal otom vediet GFWL a teraz mam nastavene ze location slovakia, cize ziadne live sa nekona, cize som si kupil hru zbytocne, lebo ju nemôzem ukladat, cize to znamena ze keby som bol normalny, tak ju uwarezym, usetrim peniaze a hram sa....takto, kedze som poctivi clovek a zo zasady nekradnem, som si hru kupil a nemam z nej nic...........Preto vas vsetkych prosim, ak mate nejake riesenie tohto problemu, pripadne tiez hrate Dirt2 tak mi prosim poradte....som maximalne sklamany a znechuteny z pristupu microsoftu k uzivatelom :furious:
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: GFWL-ERROR CODE: 0x800705b4

Príspevok od používateľa faugusztin »

Na Dirt2 je tu tema, a na opravu tej chyby mas postup na tejto stranke :
http://forums.gamesforwindows.com/t/287.aspx

V skratke, updatni si GFWL.

LOCK, zvysok ries v teme pre Dirt2.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"