pomoc s OC Athlon II X4 630 & M4785TDM-EVO

Všetko o procesoroch vrátane ich pretaktovania...
dali
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št 20. Máj, 2010, 13:45

pomoc s OC Athlon II X4 630 & M4785TDM-EVO

Príspevok od používateľa dali »

Potreboval by som pomoct s OC tohto procaku. Zakladna frekvencia je 2,8GHz a chcel by som trosku viac z neho dostat. Nasobic ma max. hodnotu 14, frekvencia je 200 MHz. Ide mi hlavne o hodnoty napati. Pretaktovava sa aj northbridge?? Uz mam pretaktovanu integrovanu radeon HD4200 na 800 MHz.
Bol by som rad, ak by sa nasiel niekto kto to uz ma pretaktovane, ze mi moze poskytnut hodnoty, ktore uz len nastavim.

A este taka otazka: pouzivam speedfan a su tam 2 udaje, CPU a Core temp. CPU mam vzdy o 8 stupnov vyssiu a podla AMD Overdrive by mala byt skutocna hodnota Core temp. Podla ktorej hodnoty sa mam riadit?

Vdaka za kazdy postreh
Používateľov profilový obrázok
falcon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 176
Dátum registrácie: Pi 14. Aug, 2009, 22:54
Bydlisko: Bardejov

Re: pomoc s OC Athlon II X4 630 & M4785TDM-EVO

Príspevok od používateľa falcon »

No konkretne hodnoty ti asi nikto neda, resp da, ale nie je zarucene, ze tvoj procak ich prehryzie, resp na druhu stranu, ze nemoze ist este na lepsich. Pretaktovanie je vysoko individualna zalezitost.

Na core temp by som sa velmi nespoliehal, pretoze obcas mi to tesne po zapnuti kompu ukazuje teplotu nizsiu ako mam v izbe, co je samozrejme hlupost.

Navodov na OC je na nete habadej, ale tak zacat mozes napr tymito: Přetaktování procesoru AMD pro naprosté začátečníky a Přetaktování AMD Phenom a Athlon II dopodrobna
dali
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Št 20. Máj, 2010, 13:45

Re: pomoc s OC Athlon II X4 630 & M4785TDM-EVO

Príspevok od používateľa dali »

vdaka, oskusam tie navody :)

Návrat na "Procesory"