Nizke FPS

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa newmi »

no to vyzera byt v poriadku a skusal si to v tej chvili ked sa ti spomali hra? malo RAM by to nemalo byt, ja mam tiez len 2giga a nemam problem ani s narocnejsimi hrami ako WOW

ty a robi ti to len pri online hrach??? To by mohol byt naky problem s pripojenim na net.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nemas disk v pio rezime?
J25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 29. Jan, 2010, 23:51

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa J25 »

No pravdepodobne to mozno suvisi s diskom ako som napisal nazaciatku , tak som vsetko vymienal ale ostal mi Hard disk ma 150G, a mam ho rozdeleny na 2 casti C a D a na C mam windows a mam tam volnej pamate len 4,74 GB ,ze ci to nesposobuje dake problemy .
A to ze ci mam disk v pio rezime ... moc nechapem nevyznam sa blizsie mi popis pls. AK by to pomohlo, dost mi huci PC, ako kebyze mam celu izbu plnu pocitacov .
A nesekaju mi len online hry, ale vsetky co som skusal aj nenarocne.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa galen »

J25 napísal:No pravdepodobne to mozno suvisi s diskom ako som napisal nazaciatku , tak som vsetko vymienal ale ostal mi Hard disk ma 150G, a mam ho rozdeleny na 2 casti C a D a na C mam windows a mam tam volnej pamate len 4,74 GB ,ze ci to nesposobuje dake problemy .
A to ze ci mam disk v pio rezime ... moc nechapem nevyznam sa blizsie mi popis pls. AK by to pomohlo, dost mi huci PC, ako kebyze mam celu izbu plnu pocitacov .
A nesekaju mi len online hry, ale vsetky co som skusal aj nenarocne.
to znie ako pricina -> malo miesta na disku
windows snazi robit swapak (automaticky, ak ho nevypnes)
hlada volne kusky miesta, kam umiestnit swap, to mu dlho trva, a seka sa bezna prevadzka ...

skus presunut swap na iny disk (ak tam mas miesto)
alebo skus uvolnit miesto na C (lahko sa povie, ja viem)

// edit: alebo vypnut swap, ale ak si dobre pamatam, mas iba 2GB ram, a to by nemuselo dopadnut dobre
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa newmi »

alebo nastavit swap napevno napr na 2 giga ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
J25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 29. Jan, 2010, 23:51

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa J25 »

Trochu som si precital o tom Swape a pisali tam, ze na 2GB RAM treba 3,5-4GB. Takze ak sa to da, dal by som to na D, tam mam viacej miesta okolo 20GB ale vedel by som tam spravit viac. Len ma to hacik, ci to pojde ked to prehodim z C na D a ako to mam spravit, lebo o tom Swape som teraz pocul prvy krat.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa galen »

hmm ... XPcka, taaakze:
prave tlacitko mysi na "tento pocitac" potom "vlastnosti"
v okne "vlastnosti systemu" najdi zalozku "spresnenie"
tam prvy ramik - "Vykon", zmackni tlacitko "nastavenie"
dostanes okno "vykon - moznosti" - najdi zalozku "spresnenie"
uplne dolu sa nachadza ramik "virtualna pamat", tlaciko "zmenit"
dostanes okno "virtualna pamat"

hore vyber "C", dolu klikni na "nepouzivat strankovaci subor" (potvrd)...
hore vyber "D", dolu klikni na "vlastna velkost" alebo "velkost urcovana systemom", ak ides do vlastnej velkosti, daj napriklad 500-4000, a samozrejme vsekto popotvrdzovat "OK", "OK", "OK".... a restart
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

najlepsie je ked si nastavi pevnu velkost swap (min aj max rovnake) a dodatocne to defragmentne cez nejaky offline defraq
J25
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 29. Jan, 2010, 23:51

Re: Nizke FPS

Príspevok od používateľa J25 »

No tak som to spravil , prehodil som to na D a velkost urcovana systemom. Ale , bohuzial stale rovnako to seka... uz neviem co mam robit, diky ze ste mali dake napady, a ak by ste este nieco mali pls napiste mi , dik .

Návrat na "Hry a problémy s nimi"