Linksys WRT120N

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
555FREE555
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 31. Júl, 2010, 16:25

Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa 555FREE555 »

Linksys WRT120N-EE Wireless-N Home Router >>> kupil som si tento router a uz som na konci s nervami... snazil som sa to nastavit nejak aby mi slo setko wow,cs,hamachi a take kraviny ale na moje prekvapenie nastavil som si na moj PC DMZ,port forward a aj tak to nejde! vobec tomu nerozumiem stary router mi nastavoval jeden byvaly znamy ktory tam daco ponastavoval (nebol to portforward) a islo mi setko na setkych kompoch. Bolo tam aj daco ako ze mozes zadat jednu IP na ktoru primarne prichadza komunikacia z netu a komp pod tou IP bol ako keby priamo pripojeny na net ale mal vnutornu IP 192.168.... skuste mi poradit ake vsetky nastavenia treba nastavit aby mi isli aplikacie a hry
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nic netreba nastavovat, ziadne DMZ, nic. Jedine, co ma zmysel zapnut je pre pripadne otvaranie portov UPNP, ale pre hry standardne ziadne porty otvarat nepotrebujes. To potrebujes iba pre hry typu Modern Warfare 2, ktore nemaju servre, ale idu P2P systemom. Aj tie ale casto ziadne otvaranie portov nepotrebuju.

Ak ti to nejde, tak je problem niekde inde a nie v routri. Pripadne si zavolaj toho znameho, ked tomu nerozumies.
555FREE555
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 31. Júl, 2010, 16:25

Re: Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa 555FREE555 »

newem ale zatial kazdy router ktory som videl tak trebalo nastavit
ked to nie je v routri tak ako mi vysvetlis ze napriamo to ide? aj so starym to islO?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz ja neviem co stvaras, ale napr. Hamachi nepotrebuje absolutne ziadne nastavenia routra, nakolko Hamachi je prave program na spajanie PC skrytych za NAT, Counter Strike nepotrebuje otvorit ziadne porty okrem pripadu ze u teba bezi server. Jedine, k comu sa neviem vyjadrit WoW.

Ak mas problem s Hamachi a CS, tak problem hladaj inde ako v port forwardingu.
555FREE555
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 31. Júl, 2010, 16:25

Re: Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa 555FREE555 »

Takze router som dal na factory settings potom som upgradol firmware a vysledok taky
Firefox>Funguje
Skype>Funguje
ICQ>Funguje
Hamachi>Nefunguje
World of Warcraft>Nefunguje
Steam>Nefunguje
Counter-Strike 1.6>Nefunguje

Ine veci som radsej ani neskusal lebo by som asi naozaj chytil infarkt.
:smutny: :smutny: :smutny:
555FREE555
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 31. Júl, 2010, 16:25

Re: Linksys WRT120N

Príspevok od používateľa 555FREE555 »

Uz som to spravil ale teraz mi asi tak 5x za den padne net a nefunguje mi StrongDC nejde ma na nikoho napojit

Návrat na "Siete"